Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Debrecenben kb. mennyibe...

(én...) kérdése:

Debrecenben kb. mennyibe kerül a fodrásznál befestetni a hajamat vörösre? És hol lehet kapni lemosható hajfestéket (és mennyiért)? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
lány vagyok a hajam hátközép-felettig ér és bordós vörösre szeretném befesteni a hajam nyárra szóval lemosható hajfestékkel.. De csakis a fodrásszal szeretném befestetni ezért ha neki nincs ilyen hajfestéke akkor vennék csak hát itt Debrecenben nem tudom hol lehet kapni viszont az is tud nekem segíteni aki nem Debrecenben lakik hogy kb. mennyibe kerülhet egy ilyen hajfesték... ilyen színűre gondoltam: file:///C:/Users/Alexa/Pictures/dark%20red%20hair%202.PNG a válaszokat előre is köszönöm :)

2014. jún. 18. 22:53
 1/1 anonim válasza:

szerintem bármelyik rossmann vagy dm üzletben lehet kapni vöröses árnyalatú hajszínezőket! én a forumban láttam már pl ilyeneket!:)

fontos hogy amire te gondolsz az nem hajfesték! ha a boltban például segítséget kérsz az eladóktól, mindenképpen hajszínezőként említs meg!

a fodrásznál változó, hogy mennyiért fest! nekem olyan 2000 szokott lenni beszárítva!

sok sikert!:)

2014. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!