Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kéz szörtelenítésére melyik a...

Kéz szörtelenítésére melyik a legjobb módszer? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Nem vészesen szőrös...de egyre több a csupasz kéz a környezetemben. És ezért egyre jobban zavar, h az enyém nem az...Szóval, ha mondjuk epilátort használok, akkor visszanövéskor ez mennyire lesz szúrós..mert akkor inkább marad ilyen...:S
2010. jan. 3. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ez változó van akinek az epilátortól és a gyantától szépen kikopik és puhább is lesz, más pedig hajlamos arra, hogy ettől is erősödjön nem csak a borotvától. Te ismered a saját típusod. Egyébként ha nem vészesen szőrös akkor szerintem egyáltalán ne nyúlj hozzá
2010. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
nem szúr.. vagyis én F vagyok de a barátnőm is epilálja és én nem érzem, hogy szúrna... a csajos dolgokat meg megmondja más :D
2010. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

SZépen kérlek ne nyúlj hozzá,nincs azzal a kis pehellyel ott semmi gáz. Ha már 1x leszeded,utánna rosszabb lesz .

F/17

2010. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Számomra a kéz az egyetlen olyan hely amit soha a büdös életbe nem borotválnék le. Nem tudom miért lett most a csupasz kéz a trendi, de gondolj csak bele, hogy ha levágod akkor lehet jól néz ki a csupasz kéz (bár sztem ocsmány), de ha kezd visszanőni milyen undi lehet. A kézen teljesen máshogy néz ki a visszanövő szőr mint máshol. Najó hülyeség, mert ugyanúgy néz kics, de sokkal hülyébben áll :D

Mi lesz ha öreg leszel? Söét lesz a kezden a szőr.. fúúújj

Ha nincs sok szőr a kezeden akkor minek akarnád leszedni? csak mert másoknak is levan... hülyeség. nem "szabad" mindig a divatot követni.

Ne szedd le.

17/L

2010. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
18%

Én barátnőm epilálja, nem tűnik szúrósnak :)

16/F

2010. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
ha nem durván szőrös, akkor felejtsd el, ez az új idióta divat nevetséges hogy még a karjukat is szőrtelenítik a lányok, nem bírnak mit kezdeni az idejükkel meg a pénzükkel.
2010. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%
hülyeség leszdni, ha nem muszáj.. nekem gyantáztatva van, de csak mert alapjáraton erősebb az átlagnál. de nem szaladok állandóan ha már kidugját a fejüket a szőrszálak.:D meg nem is hiszem, h örökké ezt fogom csináltatni, csak ritkítás céljából van most is. én epilátorral nem tenném, egyszer véletlen belekaptam miközben csináltam a lábam, és kicsordult a könnyem..:D nekem nem szokott szúrni nagyon ha nől kifelé, csak úgy picit, de az csak ami a természetes szőrnövekedéssel jár. amúgy ismerek sokakat akik gyantáztatják, az is biztos, h van aki csak divatból van aki meg muszájból. van akinek szúr, van akinek nem. egyénfüggő. ha te úgy gondolod, h megvagy így vele is, csak azért mert mások csinálják nem muszáj. ha teszed magadért tedd, ha annyira szörnyen zavar.
2010. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!