Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, hogy tüntetitek el...

Lányok, hogy tüntetitek el Budapestet az arcotokról/hajatokról/bőrötökről?

Figyelt kérdés

Mióta a Belvárosba beköltöztem (8 éve), pattanásos vagyok. Nem durván, de mondjuk kb. 6 darab mindig van rajtam (homlokomon, orcámon, államon). A hajam is elkoszolódik, ha sokat mozgok a Körúton, harmadnaposnak csak akkor hagyom meg, ha nagyon nem megyek aznap sehová.


26 éves vagyok, és biztos, hogy a Belvárostól van. Elköltözni viszont ilyen kis dolog miatt nem szeretnék.

Tehát az életmódomon nem tudok/akarok változtatni.


Szerintetek irány a bőrgyógyász és írassak egy gyógyszert, vagy ti milyen kenőcsöket/tonikokat/akármiket használtok arra, hogy ne legyen Bp-arcotok?:)


Vagy ezt el kell fogadni, és majd elmúlik egyszer?


26L



2014. jún. 21. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben ki kellene tisztítani az arcodat, mert sok esetben a mitesszerekből lesznek pattanások. A kozmetikus megmondja, hogy milyen a bőröd, esetleg ad rá krémet, de a bőrgyógyász szerintem írni fog fel gyógyszertári tonikot.
2014. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát nem tudom! én pár hete lakok Pesten, de nem tapasztaltam ilyet magamon.
2014. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
majd, ha 8 éve, és ha a körúton:D
2014. jún. 22. 19:12
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha nem annyira durva a helyzet ajánlom a lemosókat nekem szoktak hatni. Ha már egy kicsit durvább akkor Teafaolajat az egy varázsszer szinte mindenre jó herpeszre is lábgomba felmosás wc takaritása falra is ha penészes. Ha pedig kegyetlen a helyzet kérd meg a szüleidet hogy vigyenek el bőrorvoshoz. Még vannak különböző tabletták: dermabion stb. Ez bármilyen helyzetben halsznál egyben elrejti és leszáritja:Dermacolor gyógyszertárakban lehet kapni. És vannak száritószappanok is ezek is hatásosak. Örülök ha segiteni tudtam!:)
2014. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
26 vagyok, talán egyedül is el tudok menni a dokiig, és most úgy döntöttem, elmegyek a héten kozmetikushoz egy nyomkodásra, aztán jövő héten meg bőrgyógyászhoz elmegyek, amúgysem árt az embernek, ha megnézik a bőrét:)
2014. jún. 25. 19:28
 6/7 anonim válasza:
Nem hiszem el, hogy ilyen létezik. :D Max valamire allergiás lehetsz.
2014. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó: nem, ilyen létezik, csak a Körúton kell hozzá élni...a kosz sokmindenre képes:) a barátnőim is szenvednek ettől, de őket nem érdekli, én meg szeretnék változtatni...
2014. jún. 25. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!