Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ciki az ha egy 17...

Szerintetek ciki az ha egy 17 eves lany meg nem szortelenit vagy elfogadott?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 10:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Számomra még nem derült ki, hogy most akkor fiú vagy vagy lány:D de mondjuk "odalent" tényleg felesleges addig, amíg nincs valakid.
2014. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2014. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát attól függ a barátja mit szeret. Azért egy tinédzsernek tetemes szőre tud ott is nőni, ami pl egy normál bikiniből kilóg és elég gáz. Szóval legalább rövidre illik vágni :D
2014. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
17 voltam, mikor összejöttünk a párommal. Rendszeresen borotváltam odalent, próbáltam fazonra igazítani, de mióta nem piszkálok hozzá, sokkal jobban szereti. Azt mondja, ne legyen teljesen csupasz, mert az olyan kislányos és taszító neki :) Egy nőnek igenis legyen egy kis szőr, persze nem dzsungel :D De kinek mi tetszik :) Ha a barátnődről van szó, akkor beszéld meg vele! Az a fontos, hogy nektek kettőtöknek jó legyen. Bár nem hiszem, hogy a szőr mennyiségétől függ, hogy jól érzed-e vele magad..
2014. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!