Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell honaljat borotvaln...

Hogyan kell honaljat borotvalni? Csak egy huzas vagy el vissza parszor?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem eggyel nem szokott sikerülni, 3 a minimum, de inkább 4-5 szokott lenni, úgy biztos nem hagyok ott egy szálat sem.

Kintebb, bentebb, fentről, lentről, plusz ha véletlen otthagytam pár szálat, akkor mégegy húzás :)

2014. jún. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attol felek tul sokat huzogattam mert most fáj vagy ha uj a borotva akkor jobban foga. Viszket meg minden:-( az mindegy amugy hogy ffi vagy noi vorotvat hasznalok?
2014. jún. 23. 02:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Há minek huzogattad többször?

Oldalra azért ne huzd mert megvág.

Majd begyogyul.

Én is max annyiszor mint az előző, vagy kevesebbszer. Mo djuk én csak fentről le, de több irányból kéne úgy mint ahogy az első írta.

Inkább használj saját nemednek megfelelőt. Bár ezen már én is gondolkodtam. Lehet ua mindkettő.

2014. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem válaszolóval.
2014. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipattogzott ez mitol lehet?
2014. jún. 23. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!