Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Hogyan ápoljátok...

Lányok! Hogyan ápoljátok naponta az arcotokat? Milyen típusú bőrötök van?

Figyelt kérdés
Én reggel megmosom langyos vízzel. Este ha van rajtam smink, lemosom arclemosótejjel. Egyébként natúr kecsketejes szappant használok az arcomra, ha nagyon száraz, bekenem. Hetente vagy kéthetente egyszer bőrradírozás és kamillás arcgőzölés.
2014. jún. 23. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggel megmosom hideg vízzel, ha van rajtam smink este arclemosótej, utána bőrradír, ugye azt lemosom. Ha van pattanásom vagy miteszerem akkor kezelem. Ha nagyon száraz akkor bekenem, de nekem inkább olajos a bőröm homloktájékon, szerencsére nem túl problémás.
2014. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegyes bőröm van, és rettentő érzékeny meg problémás.

Reggel teafás szappannal megmosom. Aloe Vera gélt teszek rá. Este lemosom a teafás szappannal.

Hetente szoktam csinálni házi mitesszer tapaszt, azt használom. Utána kamillával áttörlöm. Néha veszek ilyen bioboltos pakolásokat, agyagos meg mittudomén és azt használom.

2014. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Reggel fekete szappan, este arclemosótejjel lemosom a sminket, de mivel nem szedi le 100 %-ban így használok utána Himalaya arclemosót is és fekete szappant, ha nincs rajtam smink, akkor csak fekete szappan. Ezek után a Rival De Loop nappali hidratáló krémét használom, mert bőven elég a nappali is a zsíros bőrömre.

Hetente 2-szer sószappan + radír + Himalaya Neem arcmaszk.

2014. jún. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reggel megmosom,este megint megmosom 2x mivel általában minden nap vagy 2-3 naponta bőr radírozok.És olyan sminklemosót használok amely ápolja táplálja az arcot.

Közepes arc bőröm van.De ha bármi krémet használok rá pattanásaim lesznek szóval egy ideje már nem kísérletezek.

2014. jún. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!