Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma festettem hajat, és érdekel...

Ma festettem hajat, és érdekelne, hogy befogja-e egy más színű festék ha utánafestek?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam egy skótvörös festéket ma, az eredmény nem épp az lett amire számítottam.. nagyon nem tetszik mert néhol narancs máshol barna másol meg vöröses. Az a kérésem, hogy ha egy élénk vörös vagy sima vörös festékkel utána festek befogja-e fogni a hajam ?

2014. jún. 23. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy olyan lesz, mint a dobozon, hozzáadódik az előző szín is. Még annyit kell tudni, hogy világosítani nem lehet a festett hajon egy másik hajfestékkel, tehát ha az előző szín sötétebb, mint a második, akkor nem lesz világosabb az eredmény.
2014. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) nem világosabbra, hanem sötétebbre szeretném festeni csak érdekelt,hogy így hogy most festettem megfogja-e a következő festék mert minél hamarabb átfesteném.
2014. jún. 23. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sötétebb akkor befogja, viszont ha most is 3 árnyalatú, akkor ez a következő festésnél is így lesz. Nem lesz egyszínű. Fodrász talán meg tudná csinálni olyanra amilyenre akarod, nem érdemes otthon kísérletezni.
2014. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem befogja:) de úgy tudom, hogy várni kell 2hetet mielőtt újra fested
2014. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a lehető legtovább kellene hagynod, hogy kopjon. Minél jobban megkopik, annál könnyebben fogja befogni a másik festék.
2014. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!