Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért érdes, rocsolt a hajam?

Miért érdes, rocsolt a hajam?

Figyelt kérdés

fiatalabb koromban még nem volt ilyen. Most 22 vagyok, a hajam hetente 2 alkalommal szoktam mosni, többféle sampont is kipróbáltam már, balzsamot is használok, szóval elég ápolt, és törődést is kap a hajam, nem használok hajszárítót, nem dörzsölöm agyon a kendővel, fésülni is óvatosan fésülöm, de mégis elég hálátlan, mert törik is egy kicsit, roncsolt és érdes tapíntása van, e mellet elég dús és vastag is, ha pár hajszállon lassan végíghúzom az ujjam, érzem hogy érdes és vannak (amolyan göröngyök rajta, szóval nem sima)

mit tegyek? Milyen ápolást adjak meg még neki?

Kezd elegem lenni, mert semmi látszatja nincs az ápolásnak.



2014. jún. 24. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Szárítsd meg mindig hajszárítóval. A vizes haj nagyon könnyen törik. Ha szárítás közben egy sűrűbb fogú nagy kefével fésülöd is, akkor puhább is lesz és nem lesz "göröngyös".
2014. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!