Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyáron hogyan szőrtelenítetek?...

Nyáron hogyan szőrtelenítetek? Fürdőruhában jól szeretném érezni magam, hogyan tudnám otthon leszedni odalent?

Figyelt kérdés
Borotvával nem merem az egészet leszedni, meg az gyorsan visszanő, ezért gyantára gondoltam, mit kell vennem hozzá és hol? Bocsánat, tudom hogy nagyon hülye kérdés, de még fiatal vagyok, és nem tudom hogyan kell

2014. jún. 24. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyantáztatni elsőre szerintem mindenképpen szakemberrel, figyeld meg, ő hogy csinálja. Én 6 éve gyantáztatok, de binikivonalat még nem sikerült magamnak leszedni. Hideggyanta helyett a patronos, melegítős gyantát ajánlom, melegítővel, lehúzó csíkkal, patronnal együtt 5ezer forint környékén kapható. :)
2014. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Lábamat epilátorral szoktam, mivel az kiszedi a kicsi szőrt is ezért nem kell sose szőrös lábbal járkálnom, hónaljt és intim részt borotválom, mert úgy egyszerűbb.

Az meg mit számít hogy gyorsan visszanő? Épp olyan gyorsan le is lehet borotválni bármikor.

2014. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tartósabb eredményt szeretnél, akkor gyanta vagy epilátor.

Ha gyantát választod, akkor én a meleg gyantát ajánlanám, és abból is a cukorgyantát.

Dm-ben vagy Rossmannban nézz körül, válassz olyat ami szimpatikus neked.

2014. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én eddig borotváltam, de extra érzékeny bőröm miatt áttértem a gyantára. Otthon viszont nem sikerült gyantával, szóval kozmetikusra bízom.Epilátorral nekem nagyon fájt, bár elég alacsony a fájdalomtűrő képességem :D

Első pár alkalommal szerintem te is hagyd kozmetikusra és majd ha jobban belejössz tudod egyedül is :)

2014. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!