Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állhat ez a hajszín...

Jól állhat ez a hajszín sötétebb bőrre a lent linkelt kép?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön ez a hajszín:

[link]

Csak nem tudom bevállaljam-e,mert sötétebb a bőröm(lebarnultam),barna szemem van,sötétebb barna hajam,és még a szemöldököm is fekete...

Kb olyan lenne,mint ő:

[link]

Csak lehet még nála is sötétebb a bőröm jelenleg...novembertől júniusig totál fehér vagyok,csak így nyáron nézek ki túlszolizott p.csának :D

Na,de a kérdés,hogy szerintetek mennyire lenne durva,csak így simán elképzelve?


2014. jún. 25. 01:07
 1/5 A kérdező kommentje:

*mielőtt valaki beszólna,tudom,hogy kicsit rosszul van megfogalmazva a kérdés*

*jól állhat a lent linkelt képen látható hajszín,ha sötétebb a bőröm?*

2014. jún. 25. 01:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nézne ki jól.

De ez csak az én vélemenyem az a fontos hogy te jol erezd magad a sajat borodbe. :)

Amugy sotetbarna hajat elég necces ilyen vilagosra festeni , nem? :S nagyon roncsolja a hajat azt mondják (én nem vagyok fodrász szóval lehet tévedek)

2014. jún. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lenne jó..a bőröd és a szemöldököd miatt sem.
2014. jún. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Necces ès roncsolja is,a szőkìtès miatt :/ Tapasztalat,mivel melír miatt már lett szőkítve...

2014. jún. 25. 01:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy olyan nagyon durva lenne. Vannak négerek is, akik szőkére festik a hajukat..

Szerintem legyen benne melír, vagy egy árnyalattal sötétebb, vagy csak egy azonos árnyalat melegebb tónusa.. ha jól csinálja a fodrász, akkor úgy természetesebbnek fog hatni.

Estetleg csináltasd meg télen, ha kibírod addig :)

2014. jún. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!