Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier olive uj fajta hajfest...

Garnier olive uj fajta hajfestekhez kell szokito por kulon?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen hajból szeretnél milyet, melyik árnyalattal?

Nem tudom van-e szőkítője, de ha van, akkor abban van por, és színelőhívó is. Ha sima szőke hajfesték, akkor az természetes hajon 1-2 árnyalatot világosít, rajta van a dobozán, milyen árnyalatnál milyen eredményt várhatsz. De ha világosbarnánál (6, 7) sötétebb a hajad, vagy vöröses, érdemes előszőkíteni, és utána befesteni a kívánt színnel.

2014. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sotet barna szinu a hajam es vilagosabb barnat szeretnek
2014. jún. 25. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Feltételezem egyébként, hogy az Oliára gondoltál. Épp egy olyan boltban vagyok, ahol van, ha gondolod én is megnézem. Írd le milyen a hajad, és melyik árnyalatára gondoltál.

Egyébként a sötét árnyalatokkal van tapasztalatom. Azok sötétebbre fogják be először a hajat, mint a képen, aztán két-három mosás után kopik a megfelelő színre, majd egy hónap alatt nekem annyira kopott le, egyébkén egyenletesen, hogy egy árnyalattal volt sötétebb a kezdő hajszínemnél, és abból már nem nagyon engedett. Kétszer festettem csak ezzel a középszőke hajamat világos aranybarnára, lehet, hogy több festés után jobban megmarad a hajon. Aztán váltottam feketére egy másik fajta festékkel, nem akartam megkockáztatni, hogy az is kikopjon, mert az csúnya lett volna.

2014. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt érdemes előszőkíteni.
2014. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Olia barnái nem világosítanak.

Ha ezt választod, és előtte előszőkíted a hajad, először vissza fogja fogja sötétíteni sötét barnára, és csak aztán kopik a megfelelő színre. Az is lehet, hogy első festésnél pár mosás után ledobja a hajad a festéket, a te esetedben én nem ezt a festéket választanám.

2014. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szép barnái vannak, de inkább egy tartós színező, csak akkor válaszd, ha nem zavar, hogy változtatni fogja a színét a hajad (kopni fog).
2014. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!