Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen frizura...

Szerintetek milyen frizura illik hozzám?

Figyelt kérdés
Szeretném rövidre levágni a hajamat, de nem tudom jól állna e, bár google-n néztem már arcformákhoz illő hajakat, mégsem tudom eldönteni mi állna nekem jól. Sötétbarna hajam van, nem nagyon dús, egyenes, az arcformámhoz leginkább illő kifejezés a négyzet alakú arcforma, bár az arcom picivel hosszabb, mint a szélessége. NEM SZERETNÉK OLYAN HAJAT, AMI A SZEMEMBE LÓG! Linkelnétek nekem képeket? Mindenképpen rövid frizurára nagyon rövid frizurára gondoltam, nekem ez tetszett meg (a képek közül az első, barna haj) : [link]
2014. jún. 26. 14:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy 13 vagyok.
2014. jún. 26. 14:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudunk segíteni, ha nem látjuk az arcodat :(
2014. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előbbi válaszolónak sajnos igaza volt, így, hogy nem látjuk az arcodat kicsit nehéz látatlanban segíteni. Tudom, én sem szeretem a képemet kitenni mindenhova, de talán kérdezd meg a szüleidet, ismerősőket, rokonokat, hogy ők mit gondolnak!
2014. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

A felső sorban találsz olyat, hogy: Hajkereső.

Ott biztos találsz neked tetszőt.:) De ha elmész a fodrászhoz és kiválasztasz többet és rákérdezel, akkor fog tudni segíteni, mert ezt is tanulniuk kellett.:)

Remélem tudtam segíteni..:)

2014. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszi. :)
2014. jún. 27. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!