Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most komolyan "öreg" vagyok...

Most komolyan "öreg" vagyok egy vadabb vörös hajhoz?

Figyelt kérdés

mikor elmondtam anyunak az új ötletem (mindig variálom a hajam már vagy 15 éves korom óta) rövid extrémebb, aszimmetrikus haj vörösben. (eddig szőke voltam, most lett bele melírozva egy kis barna) de azt mondta, hogy most már benőhetne a fejem lágya és inkább festeném be olyanra mint az eredetim és hagynám lenőni. de azt tuti nem bírnám ki 1 hónapnál tovább. nem szeretem ha túl "unalmas" a hajam. áhh nem tudom. tényleg pont ezért lennék komolytalan? mert szeretem variálni a hajamat? és tényleg öreg lennék egy extrémebb hajhoz?



ezen a linken a 11. képen a bal oldali frizurába szerettem most épp bele [link]


2014. jún. 26. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha illik hozzád akkor semmi gond ezzel. De mondjuk sokakon látok pirosas hajat, úgy hogy abszolút nem áll jól nekik, csak megcsináltatják mert tetszik nekik és kész... valahogy az szerintem gáz. De ez nem korfüggő.
2014. jún. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, hogy mennyi idős vagy, így nehéz:D egyébként is sok piros hajú csajt látok, akiknek szörnyen áll.
2014. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebben mi vad van? Az 50-es, 60-as korosztály fele ilyen dilivörösre festi, és legtöbbjüknek még a fazon is hasonló.

Az 59 éves fodrászom már van 20 éve hasonlót csinál magának, és még soha nem néztem úgy rá, hogy "te, hű de merész vagy!".

2014. jún. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok, paradicsompiros hajam van. anyukám idén lett 60, és még mindig tűzvörösre festi, és baromi jól néz ki. legyen önálló ízlésed.
2014. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja lemaradt a lényeg :D 20 vagyok :)
2014. jún. 27. 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:
simán :D én is imádom az ilyen extrém hajakat :D amúgy egyáltalán nem vagy idős ehhez 20 évesen, nyugodtan csináltasd meg, ha neked ez tetszik :)
2014. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!