Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért őszülök 27 évesen? A...

Miért őszülök 27 évesen? A szüleimnek 35 után jelentek meg az ősz hajszálak

Figyelt kérdés
Tudom hogy genetika, stessz sok mindenen múlik nade akkor is!

2014. jún. 27. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez van, fesd be. Nekem általánosban volt osztálytársam, lány, aki őszült 14 évesen.
2014. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Párom nagymamája 30 évesen már teljesen ősz volt. Nem is ősz, hanem hófehér volt a haja.

Egyik ismerősöm (srác) már 22 évesen őszülni kezdett.

Párom 27 éves és a szakálla őszül.

Gimiben egy osztálytársnőmnek 18 évesen voltak ősz szálai, egyébként sötétbarna haja volt, szóval nagyon látszott.

OKJ-s szakképzésen egy csoporttársnőmnek 22 évesen ősz tincsei voltak már.

Én szőke vagyok, szóval nem feltűnő, de 24 éves létemre tele vagyok ősz szálakkal.

Nem nagyon tudsz vele mit csinálni, ahogy mondod, oka a genetika, a stressz.

Maximum befested a hajad, ha nagyon zavar...

2014. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted a vegyi hajfestéket, akkor van egy teljesen természetes növényekből álló hajfesték a khadi, azt nagyon tudom ajánlani. én most a világosbarnát használom a középbarna hajamra, az eredmény egy nagyon szép barna, az ősz hajszálaim pedig szőkések, de nem feltűnően. Jól néz ki és nagyon egészséges lett tőle a hajam.

[link]

2014. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A cinkhiány is hozzájárul
2014. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!:)
2014. jún. 27. 22:04
 6/11 anonim ***** válasza:

21 éves korom óta őszülök, most 27 vagyok, viszont nem lett több őszhajszálam.


Be kell festeni, ennyi idősen már amúgy sem túl korai:) De egyébként nagyszüleidtől is örökölhetted, vagy lehet sok tanulás/munka/stressz miatt, sőt ha fővárosi vagy, akkor amiatt is.


Amit a fodrászom tanácsolt: tépkedd ki az ősz hajszálakat egy szemöldökcsipesszel mondjuk vasárnap délutánonként, mert az a hajhagyma már nem regenerálódik, és van esély rá, hogy mivel új nő helyette, az nem lesz már ősz:)

2014. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
pontosan ezt csináltam (szemöldökcsipesszel kiszedtem őket) de sajna látom vissza akaratoskodtak a kis drágáim :D köszi a tippeket!
2014. jún. 28. 11:01
 8/11 anonim ***** válasza:
szedd tovább szorgalmasan, nem ugyanazok nőnek vissza:)
2014. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én is kiszedtem néhány ősz hajszálat, az eredmény kis antennaként virítottak a fejemen az újabb ősz szálak, ráadásul ha befestettem, akkor is nagyon hamar látszott így a lenövés, szóval én ezt a módszert nem ajánlom.
2014. jún. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó: bioszóra: nem ugyanazok nőnek vissza, azok újak voltak.:) akkor is nőttek volna, ha nem szeded ki a többit. Olyan, mintha a szomszéd kertjében levágod a füvet, a tied meg újranő.
2014. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!