Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez eredeti vagy természetes...

Ez eredeti vagy természetes szemöldök, mitől ilyen szép?

Figyelt kérdés

Az enyém természetesen mindig ronda pedig kozmetikus csinálja. Hogyan lehetne ilyen szép formás, precíz?


[link]


2010. jan. 5. 12:38
 1/10 A kérdező kommentje:

Itt jobban látszik. Vagy egyáltalán ezt milyen formának nevezik?


[link]

2010. jan. 5. 12:39
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A két képen szerintem teljesen különböző szemöldöke van, a formája legalábbis. Sőt, a színe is talán. Biztosan kozmetikus csinálta.


Szerintem próbálj ki valaki mást is, ha Neked nem tetszik a saját kozmetikusod munkája. Időigényes lesz, főleg ha más alakút (pl. picit vastagabbat) szeretnél, mint a jelenlegi, de megéri, utána már könnyű mindig csak utána igazítani. Sok sikert!

2010. jan. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a szemöldököd alapjáraton olyan,h nem lehetne kihozni belőle ilyet(ritka,vékony) v a kozmetikusod szúr el vmit.Ha úgy gondolod,h az utóbbi,akk válts kozmetikust vagy vidd el neki ez a képet,h ilyenre szeretnéd.(amúgy a képen ki is van húzva ceruzával)
2010. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kozmetikussal csináltasd. Szépen visszanöveszted az egészet és olyan ívesre szeded, amilyenre akarod. De egyébként attól is függ, hogy milyen az eredeti szemöldökformád, milyen vastag, sűrű, hol kezd el gyérebb lenni, mert (majdnem) mindenkinek van egy sűrűbb, határozott íve a szemöldökének, és emellől szokták kiszedni a gyérebb szőrőket, így lesz egy határozott és természetes szemöldökíved.
2010. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ez a szemöldök még pluszba rajzolva is van. a nagyon egyenletes, nagyon formás szemöldökök általában rajzolva is vannak. szemöldökceruzával.
2010. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem eredeti, avgyis az tuti, hogy be van festve.


Vidd el pl ezt a képet, és mondd a kozmetikusnak, hogy iylet szeretnél Te is

2010. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Esküszöm nekem ugyanígy néz ki - néha.

Én nem szedetem, kozmetikushoz nem járok a szemöldököm miatt. KÖzépen szedem csak ki azt a pár szálat amit muszáj, amúgy nem alakítok rajta. Mégis jól áll, én ilyen formára gondolok arra a nem túl szögletesre: ^^

Van akinek alapból ilyen...


A másodiknál pedig én ha megfelelő színű szemceruzával kissé kiszínezem ugyanígy néz ki, és nem festetem.

2010. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na oké, köszi. Nálam a gond az, hogy sokaknál látom ezt a színt, nagyon szép. Szerintem szőkéknek ez áll jól, mert passzol a hajunkhoz, én is szőke vagyok, fehér bőrű. Erre a kozmetikusom vagy feketére festené, amit nem engedek, vagy barnára szokta, de rémes 2 napig, ahogy rikit a fejemen. Az is szinte fekete.


Ez szerintettek milyen árnyalat? Amúgy hol vehetek olyan halvány szeruzát, amivel így kirajzolhatom, ha sikerül az ívét elnyerni?

Nem látszik nagyon a ceruza mert én hófehér vagyok?


Köszönöm mindenkinek!

2010. jan. 5. 13:57
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Ki van szedve és barna ceruzával van megrajzolva. Ilyen egyszerű.
2010. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. jan. 5. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!