Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik nem használnak hajszárító...

Akik nem használnak hajszárítót, annak mennyi idő, amíg magától megszárad a hajuk?

Figyelt kérdés
Nekem egyszerűen sosem szárad meg, csak ha 40 fokban ülök a napon. Hajmosás után 2 törcsit is használtam, vártam több, mint egy órát, de még mindig nagyon nyirkos volt a hajam, csak a végei száradtak meg.
2014. jún. 28. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ...évszak, hőmérséklet, mennyit "mozgok" (ha egy helyben ülök, akkor kb 2-3 óra amíg megszárad, de ha egy kicsit tevékenyebb vagyok, akkor kb fél-2 óra), össze van-e fogva a hajam, stb.

Nekem megéri, ég és föld a hajam minősége, pedig jó drága ionos hajszárítóm van...

2014. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 intrepid ***** válasza:
Én nem használok hajszárítót, mert fiúként kopasz vagyok. Törölköző, és nem foglalkozom tovább vele.
2014. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kb 40 perc és száraz.. és göndör.. :/
2014. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4-5 óra mire megszárad a hajam úgy, hogy az elején leitatom róla a vizet töröközővel. Derékig érő dús hajam van ezt azért hozzáteszem. Jah és télen kicsit több idő, kb egy éjszaka.
2014. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1 óra alatt megszárad, de kócos hatásúan hullámos, szóval inkább a szárító, akkor egyenes lesz.
2014. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem használok. Most vágattam le a hátközépig érő hajamat kleopátrára. A régi hajamat este mostam meg, reggelre száraz volt. A mostani hajamat áttörlöm alaposan, kifésülöm és 3 óra alatt szárad meg teljesen.


Nagyon dús, vastagszálú a hajam. Biztosan a tied is.:)

2014. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, nekem is nagyon dús és vastagszálú hajam van, ráadásul göndör is. Általában nem is tudom kivárni, mire magától megszárad, hanem inkább befejezem hajszárítóval :/

Ahogy olvasom a válaszaitokat, hogy nektek is hosszú órákig tart, amíg megszárad, talán erőt veszek magamon :) Vagy megszárítom napozás közben.

Egyébként nincs hosszú hajam, váll alá ér kb 10-15 centivel.

2014. jún. 29. 09:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Az már "hosszú":)) Szerintem este mosd meg és nagyon jól töröld meg. Olyan dörzsölős módszerrel, fésüld ki (bár ha göndör, akkor nem tudom, hogy kell), és aztán reggelre megszárad.


Én akkor szoktam rá, hogy nem szárítom meg, mikor egyetemista lettem, és otthon nem volt hajszárítónk, ha hazamentem hétvégére.

2014. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a rövid hajam 1-2 óra után mondható száraznak, de kb. fél nap, mire csontszáraz lesz. Napon, ha meleg van, esetleg egy kis szellő is van, akár 30-40 perc alatt megszárad. Ha hosszú lenne, akár másfél, kétszeres is lehetne ez az idő. Főleg télen.. olyankor nem árt legalább félig megszárítani gyengébb fokozaton egy szárítóval.
2014. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor melegben jó fél nap, télen egy nap. Nagyon sok van, és nagyon hosszú.
2014. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!