Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » VOLT fesztiválon van fodrász...

VOLT fesztiválon van fodrász sátor?

Figyelt kérdés
Idén megyek először fesztiválozni és tudom, hogy hiába viszek hajvasalót, mert nem tudom hol használni. Viszont vasalás nélkül eszméletlen oroszlán fejem van és nem akarok egész végig a hajam ide-oda pakolásával szenvedni. Hallottam, hogy fodrász sátrak találhatók a VOLT feszten. Ez igaz? és milyen árban?

2014. jún. 29. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Háromszor voltam eddig, de én ilyesmivel nem találkoztam, csak olyan sátorral, ahol van konnektor és tudod használni a hajvasalódat. Azt nem tudom, milyen árban van, lehet ingyenes, de rémlik valami háromszáz forint is.


De amúgy, ha elfogadsz egy tanácsot, hagyd otthon a hajvasalódat, kár cipelni, mert hiába van oroszlánfejed, valószínűleg nem fogsz ezzel foglalkozni. Ha meg mégis, akkor a végére az egész társaságot magadra fogod haragítani, hogy rád kell várni folyamatosan.

De ez csak az én ajánlásom és tapasztalatom. : )

2014. jún. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) Csak egyszeri vasalásról van szó, ha azt megtudom ott oldani, akkor minden oké.
2014. jún. 29. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!