Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan hajszínező, amelyik...

Van olyan hajszínező, amelyik csak egy vagy két mosásig marad a hajban? Csak megnézni pár színt, hogy hogy állna és utána ha jó, akkor befesteni olyanra. Szerintetek van ilyen?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan nem csináltam de pont most olvastam, hogy ételszínezékkel is lehet hajat festeni, csak pár mosás után kijön. Ha gondolod, olvass utána és próbáld ki. :)
2014. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt hívják hajSZÍNEZŐnek. Minden hajszínező csak pár mosásig tart. Vannak TARTÓS hajszínezők, azok kb olyanok, mint egy tartós festék, nem érdemes velük próbálkozni. Tehát sima színezőt vegyél, van belőle pár.... (fodrászkellékes/internet)
2014. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a salecenterben néztem hajszínező Kréta azt írja hogy 1-2 mosás után kijön :)
2014. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!