Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lapulós haj. Mit csináljak már?

Lapulós haj. Mit csináljak már?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve ápolom a hajam rendszeresen, tudom sok idő mire rendbe jön. Ha megmosom akkor egy napig jó, de pár órán belül megint lapos lesz. Annyira elszomorít most már, hogy látok lányokat, kérdezgettem is erről ismerősöket. Egyiküknek nagyon szép haja van és mit csinál vele reggel? Csak összerázza és kész.. Én meg folyton szenvedek vele. Vékony szálú, egyenes, elég gyenge hajam van. Nem vasalom, igyekszem kímélni a káros cuccoktól. Nem értem egyes lányoknak hogy van olyan szép könnyed dús "omlós" haja.

2014. jún. 29. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

a káros hatások mellett még vannak tényezők:

pl. időjárás, genetika, életvitel, étkezés stb...

Ezeket is vedd számításba.

2014. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írod, hogy Neked vékony szálú. Ez már alapból ok a lapulásra, mivel nem erős és vastag, hogy "fölfele is álljon". Nekem ugyanilyen a hajam, gyenge, vékony szálú, nálam ez genetika, Fater részéről örököltem.

Megfelelő étkezéssel és hajvitaminnal (DM-es occó) elértem, hogy legalább ne töredezzen szanaszét kéthavonta, de a lapulással nem tudok mit csinálni, ezt dobta a gép. Fölösleges vegyi vackokkal meg nem fogom csak azért bekenni/befújni, hogy egy órára legyen tartása.

2014. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Számításban vettem azokat is, utolsó valószínű, hogy nálam is közrejátszik, csak az a baj kis koromban szép dús hajam volt most meg..
2014. jún. 29. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szárítod a hajad szárítsd fejjel lefelé, ilyenkor elszárítod a fejedtől a hajad és nem fog lelapulni. (Én is így szoktam bár én nem ezért mert anélkül is dús hanem mert göndör hajam van és az én hajszárítómmal így kell mert csak így lehet)
2014. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fejjel lefele szaritas enyleg hasznos. Ezt meg megfuszerezheted egy kis hajlakkal es ugy meg tartosabb lesz. ^^ (vigyazz ne sokat! :3)
2014. júl. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!