Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ennyire erős bajuszt...

Az ennyire erős bajuszt gyantáztassam 15 évesen? (lent kép)

Figyelt kérdés
[link] pont ugyanilyen bajszocskám van, de félek, hogy nagyon fog fájni, viszont zavar. kiszedegetni megpróbáltam, de elviselhetetlen volt, szóval ezt hanyagolnám

2014. jún. 30. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Bőrtípustól függ. Nekem a gyantázás után pár nappal is még piros pöttyös lett a bőröm, ami ezerszer rondább, mint a bajusz maga. Ha kipróbálod, akkor olyankor tedd, amikor nem zavar, ha szarul sül el, szóval ne az esküvőd, szalagavatód vagy szülinapi bulid előtt kísérletezz. :D
2014. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ennyire nem erős, de van, és zavar, szóval én gyantázom. Tényleg ne nagy esemény (buli, találkozó, stb) előtt csináld, mert lehet látszani fog még másnap az irritáció. A gyantázás lényege az, hogy feszítsd meg a bőrt, és nagyon gyorsan húzd le a gyantacsíkot! Kellemetlen, de szerintem ki lehet bírni. Ha lassan húzod, akkor még jobban fáj, és még tovább tart a fájdalom. De ha nem mered magadnak megcsinálni, elmehetsz kozmetikushoz.
2014. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha zavar akkor gyantázd le, sima tégelyes megleggyantától nem pattog ki és nem lesz piros sem. Habár a gyantázás is fog fájni... ez ezzel jár, meg lehet szokni. Én csipesszel szedem legtöbbször, mert hamarabb kész mint a gyanta.
2014. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kozmetikusnál gondoltam először, aztán meg az egy-két szálat, ami egyesével visszanő, azt már talán tudom csipesszel. és oké, akkor majd olyankor csinálom, amikor van időm arra, hogy ha esetleg kipattogzok, akkor elmúlhasson, mielőtt emberek közé megyek:D


és még annyi, hogy utána nem néznek ki furán a szőrtüszők? mármin nem feltűnő, hogy ott lenne bajusz, csak nincs?:D

2014. jún. 30. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem engedtem gyantázni 13-14 évesen, szőkítve lett.. úristen mit gondolt az anyám meg a kozmetikus:D

Aztán fogtam magam és leborotváltam, most is amikor látom, akkor borotvával átmegyek rajta és ennyi..

Szerintem sokkal gyorsabb, egyszerűbb, nem irritál.

2014. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem csak csipeszel ami olyan sötét szinü a töbit hagyd!!!!!!!!!!
2014. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!