Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be szeretném festetni a...

Paci11 kérdése:

Be szeretném festetni a hajam, roncsolódni fog nagyon?

Figyelt kérdés
A nyárra be szeretném festetni a hajam. Eredetileg barna, és valami világosbarnásra, vagy sötét szőkésre. Nem az egészet, csak egy tincset, vagy nem tudom, vagy ombre-ra. Ötletem sincs, hogy hogyan, és abban is segítséget kérnék, hogy ez mennyire árt a hajamnak?

2014. jún. 30. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a festéktől és a fodrász munkájától függ. Semmiképpen ne szívasd le csibesárgára! Rengeteg fodrász rossz minőségű és kevésbé jól befogó festéket használ, az eleve halál a hajadnak, de ha még le is szívják előtte, akkor kezdj el parókákat vagy rövid fazonú frizurát nézegetni.

Viszont ha jó fodrászhoz mész és jó minőségű festéket használ, akkor nem csak, hogy nem ártasz, de még akár jót is tehetsz a hajadnak. Sok festék ápoló hatású. Én 1 éve festem sötét barnáról meleg vörösre a hajamat, jó minőségű festéket használ a fodrászom, azóta fényesebb, erősebb és kevésbé hullik, mellette gyönyörűen befogja.

Viszont "hátulütője", hogy az ilyet jobban is meg kell fizetni. De ez is fodrászfüggő.

2014. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A világosítás roncsolja a hajat, szárítja, ha gyenge a hajad akkor töredezni fog tőle. Extra ápolást igényel. 2-3 hetente újra kell szőkíteni mert a lenövés olyankor már ronda. Mivel a kérdésedből is kiderül hogy nem értesz hozzá, ezért semmiképp ne otthon fogj hozzá, mert csibesárga foltos hajjal végzed mint sokan mások...

Keress egy jó fodrászt. Ha ombrét szeretnél ahhoz mesterfodrászt, mert egy sima fodrász nem képes rá ha még nincs benne gyakorlata.

2014. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Fodrászhoz megyek, festéket azt én választom ki, akkor milyen fajtát? És hogy festessem be? Csíkot, vagy ombre?
2014. júl. 1. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!