Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Venita Henna Color színezőve...

A Venita Henna Color színezővel valakinek volt már dolga?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy festék-e, vagy színező. A dobozra egymás alá van leírva, hogy krémhajfesték, és hogy színező balzsam. Akkor most melyik?

Azért fontos, mert úgy szeretnék hajat festeni, hogy az nem lenőjön, hanem hajmosáskor lekopjon, mivel 14 évesen kicsit korainak tartom a festést.



2014. júl. 1. 20:55
 1/2 Mokiki válasza:
Én nem tudom, bocsi.. Szerintem válasz másik szinezőt amiről tutira tudod hogy szinező, vagy ha már megvetted akkor egy tincsen próbáld ki amin nem feltünő helyen van.. És ha abból kijön akkor felkenheted az egészre.. :)
2014. júl. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez színező, mert egyenletesen kopik ki a hajból. Én is ilyet használok és eddig mindig egyenletesen kopott ki. Csak ajánlani tudom. 17/L

2015. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!