Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrradírozás után (test)...

Bőrradírozás után (test) miért nem érzek különbséget?

Figyelt kérdés

Normál,vagy kissé zsíros bőröm van(testen)és mindig is puha volt a bőröm.Ezt azért írom,mert sokan írják,hogy testradír után milyen jó sima,babapopsi lesz a bőrük.


Nos,én azt tapasztaltam,hogy nekem nincs előtte-utána különbség,ugyanolyan puha és sima,mint előtte.


Pedig jó radírokat használok ( Body Shop,Lancome,St Ives,Clarins,stb..)

Valamit én csinálok rosszul vagy létezik,hogy bőrradír után is ugyanolyan a bőröm,mint előtte ?

Azért próbáltam ki,mert kíváncsi voltam,hogy lehet-e "fokozni" a dolgokat..de úgy látszik,hogy esetemben nem.


Valaki tapasztalt hasonlót vagy ez miért lehet ?


30/N


2014. júl. 2. 13:47
 1/5 A kérdező kommentje:

A számmal ugyanez a helyzet..mindig puha,de gondoltam,kipróbálom a Lush egyik ajakradírját,van e különbség..jó volt,de ugyanolyan a szám,mint előtte....puha és ennyi.

Most akkor nekem nem kellenek bőrradírok ?

2014. júl. 2. 13:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs szükséged bőrradírra akkor nyilán felesleges és semmit nem ér ha semmi baj a bőröddel. De ezt neked kell tudni. Nekem előtte ilyen recés, fura a bőröm, radírozás után meg sima lesz és puha. De persze nem mindegy milyen radír, én tengeri sót használok, más nem vált be. Esetleg még a cukor is jó, csak azzal óvatosan kell bánni mert durva szemű.
2014. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

recés és fura ?? el nem tudom képzelni az milyen lehet.na mindegy,akkor neked biztos van különbség.

Én mondom,csak azért próbálgattam ki,hogy megtudjam,mi ez a "hype" a testradírozás körül,miért mondják,hogy jó..

Sósat is próbáltam ... Lush - Ocean Salt....pont ma...és oké,de semmi extra.Ugyanolyan,mint előtte.


Akkor lehet,hogy hagyom a radírokat.

2014. júl. 2. 14:56
 4/5 A kérdező kommentje:
nyilván nem tudtam,hogy nincs szükségem bőrradírra,mielőtt megvettem volna a radírokat....
2014. júl. 2. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Legtöbbször az elhalt hámsejtek távoznak.Nem mindig érezni.
2014. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!