Hosszú vagy rövid?

Figyelt kérdés
Újabban nagyon nagy divat a mini köröm, nekem is ilyen van, de minap kedvet kaptam a hosszú műkörömhöz, szerintetek nem ciki már?

2014. júl. 2. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire hosszú, hogy van díszítve stb.
2014. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én most csak a hosszúságra gondoltam, manapság mindenkinek rövid van...
2014. júl. 2. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért választanak sokan minit, mert az nem zavarja, nem akadályozza őket a mindennapokban. Én nem tartom cikinek a hosszú műkörmöt. :)
2014. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Körmös vagyok és mini körmöm van. Szerintem ha én szeretnék hosszabbat, akkor keresnék egy sztár körmöst, aki tényleg gyönyörűen dolgozik, mert valóban nagyon könnyen el lehet rontani a hosszú körmöket és mivel látványosak is, hamar feltűnik, hogy ha nem tökéletesek.
2014. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem sikerült választ kapnom a kérdésre, de azért köszi a hozzászólásokat!
2014. júl. 2. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
A válasz: nem ciki, ha jól meg van csinálva, divatos a formája, egy sima kocka, mandula szerintem inkább röviden mutat jól, emiatt az extrémebb formából választanék, mondjuk egy szép edge nem ciki hanem különleges, de azt viselni is tudni kell.
2014. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!