Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás a hajam mit tegyek?...

Korpás a hajam mit tegyek? Tudnátok mondani valami hatásos módszert?

Figyelt kérdés
Korpás hajra valóban jó a head&shoulders? Nem próbáltam még mert hallottam róla tévhiteket..viszek a hajam egyfolytában a korpától és ez már nagyon zavaróvá vált számomra! Tudnátok valami hatásos módszert, házi praktikát mondani nekem? Előre is köszönöm :)

#hajápolás #korpás haj megelőzése
2014. júl. 2. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Almaecetes víz. Samponnal megmosod a hajad, leöblíted, egy-két evőkanálnyi almaecetet beleteszel egy pohárba, felöntöd vízzel, ráöntöd a hajadra, és bemasszírozod. Balzsamra sem lesz szükséged, mert az almaecettől selymes és könnyen fésülhető lesz a hajad.
2014. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kerüld a szárító samponokat, ne vizezd a hajad/fésűt/stb, ez már általában megoldja a dolgot. Nekem és senkinek a családban nem vált be a Head&shouldels, de persze lehet ettől még másoknak jó.


Ami viszont nekünk bevált az a Balea Oil repair sampon + balzsam. Én még kókuszolajat is szoktam mosás előtt a hajamra és fejbőrömre rakni. Így nem száraz soha. Mert a korpás viszkető fejbőr az arra utal hogy nagyon száraz a bőr. Szóval olajos sampon, balzsam mindenképp jó.

2014. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket :)
2014. júl. 2. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem a reklám helye, de nekem nagyon(!) korpád hajra bevált a Head and Shoulders.
2014. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
H and s, amíg használod nincs korpa, de amint abbahagyod visszajön. A családban homeopátiás samponokat veszünk korpára.
2014. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem az nem vált be, visszajön tőle a korpa ha abbahagyod. Ami segített és elmulasztotta az a Sellon.
2014. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!