Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek régen pattanásos volt...

Akiknek régen pattanásos volt a bőrök, de ma már szép! Mit tettetek érte?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Semmit.
2014. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fogamzásgátlótól lett nagyon szép tiszta. Előtte meg ahogy teltek az évek úgy volt egyre kevesebb.
2014. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kozmetikushoz jártam akkor döntöttem el,hogy kozmetikus leszek:).
2014. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sok folyadèk ès a sima garnier hidratálókrèm! A vìz a legfontosabb, az önmagában elvileg nem segìt de ha odafigyelek a folyadèkbevitelemre nagyon szèp sima lesz az arcom. A hidratálókrèm is kell nekem mellè, ìgy tapasztaltam ki ès nálam ez vmièrt nagyon bejött pedig próbáltam 10 ezer forintos hidratálókrèmet is. Ez a kettő együtt ès eltűntek a pattanásaim.
2014. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! :)Én mézet használtam az arcomra. Mindennap rajta hagytam 20-30 percig. 2 hét után látványos lesz az eredmény. De nem vagyok benne biztos hogy ez miatt. mert mindennap szoktam sportolni 1 órát (futás), beindítja a vérkeringést. De figyelj oda arra is, hogy ne egyél túl fűszeres, cukros ételeket. Emellett, igyál sok folyadékot! ;) 16/L
2014. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem, ahogy jövök ki lassan a tinikorból, az idővel is kevesebb lett. Azt vettem még észre, hogy ha stresszes vagyok, vagy sok tojást, olajos magvat eszek, akkor több pattanásom van, szóval én ezeket igyekszem kerülni, és már alig van néhány apró pattanásom. Manna szappant használok még, épp az Elefántcsont szappant, nem tudom az is segített-e, de lehetséges.
2014. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hosszú évekig szenvedtem a csúf bőrtől, jártam természetesen bőrgyógyászhoz, kozmetikushoz, de a probléma oka helyett a tüneteket kezelték csak. A pattanásos bőr legtöbbször a felborult hormonháztartásra, vagy rossz fogakra utal. Nekem két dolog segített nagyot: először is elhagytam a parabéneket tartalmazó termékeket, ezáltal nem rongáltam tovább a hormonháztartásom. Ez 2-3 hónap alatt látványos javulást hozott. A másik, hogy fogorvosnál fény derült arra, hogy az egyik fogam szuvasodott a fehér tömés alatt, semmilyen problémát nem okozott, tehát nem fájt. Mihelyst ezt a fogat kihúzta (megmenteni nem lehetett addigra már), azonnal szép lett a bőröm. Sokat segített még a DM-es Alverde Clear tonik és maszk is, ezt a mai napig használom, ha stressz vagy hasonló miatt kijönnek pattanások. Illetve a kőolaj származékokat (paraffinum liquidum, mineral oil) kell kerülni, ez a bőr legádázabb ellensége.
2014. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!