Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell alkalmazni a...

Hogyan kell alkalmazni a ricinusolajat a szempillán?

Figyelt kérdés
Hajamon már próbáltam nagyon sokat segített de a szempillának is jó? Hogyan kell rákenni? Valakinek bevált?
2014. júl. 3. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szépek lettek tőle :) Én fülpiszkálóra tettem, és úgy vittem fel a szempillámra, éjszakára hagytam rajta, reggel lemostam.
2014. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, bedagadt, begyulladt tőle a szemem... az orvos hülyének is nézett hogy minek kenem olajjal a szempillámat mikor a ricinus egy mérgező növény kivonata vagy mi, és jó hatása nincs. Szóval én nem ajánlom.
2014. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kimostam egy szempillaspirált, és azt használom. A ricinus általában ilyen kis üvegben van, legalábbis én mindig a legkisebb kiszerelést kérem szempillára, így is mindig megromlik, mert hamar lankad a lelkesedés :D

Szóval belemártod a kefét, aztán lehúzkodod a szélén, hogy szinte alig legyen rajta. Nagyon fontos! A második válaszoló talán ott ronthatta el, hogy "tocsogott" a szempillája az olajban. Na ezt nem szabad! Éppen csak fényesek legyenek a pilláid.

Simán "kifested" a szempilláidat, nem kell kenni máshova, alul-felül, ahogy szoktad, ha fested magad :) Ennyi. Másnap reggel, vagy egy óra múlva, ha zavar le is moshatod. Én előbb vízzel próbálkozok, aztán rendes arclemosó tejből teszek egy picikét vattára, és óvatosan azzal törölgetem át. :)

2014. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon hasznosak voltak!
2014. júl. 10. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!