Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet a fenékről eltüntet...

Hogy lehet a fenékről eltüntetni a striákat?

Figyelt kérdés
A fenrkemen mar egy ideje vannak ezek a csíkok es van erre otthon elkészíthető szer, vagy boltban megveheto krém ? (bármi lehet csak ne keljen orvossal leszedetni) tudtok ilyet irni nekem?

2014. júl. 3. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Eltüntetni nem lehet csak halványítani.

Napozás, idővel halványul, meg lehet kapni krémeket rá. Nem tudom milyen fajták vannak és mennyire hatásosak, mivel én nem használok rá, nem olyan vészes, elfér még. :)

2014. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A rossmannban lehet kapni egy paprikás masszázsolajat, állítólag csodákra képes :) Persze mozogni is kell hozzá, a torna is segít egy kicsit, persze eltűnni soha nem fognak, csak halványulni.

Vagy kipróbálhatod az eveline márkát.. szintén rossmannban szoktam venni, zöld tubusa van, direkt striára. :)

2014. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!