Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a Justin haj után...

Szerintetek a Justin haj után mi lesz a következő divat?

Figyelt kérdés
volt a Beckham-es lófarok haj, most a Justin Timberlake féle oldalra nyalt haj, mi lesz a következő szerintetek?
2014. júl. 4. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez következik:

[link]

és a hátrasimított verziója, de mindenképpen jönnek a hullámos fürtök:

[link]

2014. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretném tudni, mert mindig egyre gázabb dolgok jönnek divatba...
2014. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]



Justin hajában mi a ciki? Csak annak az idiótának nem tetszik akinek az élet is nyűg...


22F

2014. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az élet nem csak hajviseletekből áll. És nekem sem tetszik a Justin haj.


24L (a 2. válaszoló)

2014. júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vagy ezek közül jön majd vissza valamelyik:

[link]

2014. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az az első hullámos nagyon szép! :)


Szerintem attól függ, milyen körökben mozog az illető. Mindenesetre a húszévesen-őszre-festem-a-hajam szerintem tovább fog terjedni.

2014. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a justin hajat rosszul vágják a fodrászok, nincs meg az szép átmenet. Nekem sem tetszik, egyáltalán nem olyan mint az igazi Justiné. Én is kivi vagyok, mi lesz az ami legközelebb ennyire elterjed. Sok "hagymácskát" is látni még mindig amúgy. Na azok sem úgy néznek ki mint amit a sztárok hordanak, az a gáz.
2014. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!