Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok mi a véleménytek arról...

Lányok mi a véleménytek arról hogy egyes statisztikák szerint tíz nő közül hét, teljesen leborotválja a fanszőrzetét? Valós lehet ez az arány?

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A baráti körömből kiindulva nem, de ugye a baráti köröm nem egyenlő az összes nővel, szóval fene tudja:D
2014. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Aligha.

Elöregedő világunkban több az idősebb nő, mint a fiatal és a fiatalok között is kötve hiszem, hogy ilyen lenne az arány.


Ha az én ismerőseimet nézem: még azok is, akik tini- illetve fiatal felnőttkorban (16-20) kopaszra szedték, is "visszanövesztették" mostanra (25+), s már "csak" fazon és trimmelés játszik náluk.

2014. júl. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, a fiatalok sem szeretik a teljesen csupaszt az idősebbek meg szintén nem.
2014. júl. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom.De azt igen,hogy én mindig legyantázom.Zavar ha szőrös.
2014. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az arányról annyit, hogy én néha megnövesztem, néha fazonírozom, néha teljesen leborotválom... Szóval én a 7-es, vagy a 8-as vagyok? :)

Egyébként nem tudom, de elég népszerű manapság a csupaszság, ám a trimmelés szép lassan átveszi majd tőle a vezetést.. Tehát ez idővel változni fog.

2014. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szép a teljesen csupasz számomra, el sem tudom képzelni milyen lehet a szex ha nincs leborotválva tökéletesen csupaszra. Mondjuk, lehet hogy azért mert a legelső alkalommal egy olyan lánnyal voltam akinek szinte fénylett a bőre úgy le volt borotválva és egyetlen pici szőrszálacskával sem találkoztam 'azon' a területen szerelmeskedés közben. Mondhatom meghatározó élmény volt. Azóta is minden barátnöm ilyen, teljesen csupasz volt. És az érdekelne még, a trimmelés mit jelent? A kérdés naiv tudom de azért kiváncsi vagyok a válaszra.
2014. júl. 5. 10:09
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös válaszíró!


Kérdésedre egyszerű a válasz, mivel ötödikként válaszoltál, ezért te nem 7-es vagy 8-as vagy, hanem az 5-ös..........

Jó, ez csak egy kis poén volt. /Bár azt hiszem nem fogod a hasad a nevetéstől./ Jogos a felvetésed, mi van akkor ha néha ezt, néha azt választja valaki. Véleményem szerint te mégis inkább a hetes vagy, mivel vannak időszakok amikor teljesen 'meztelen' vagy, mert ahogy írod, gyakran teljesen leborotválod.

2014. júl. 5. 16:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Rövidre vágás a trimmelés.
2014. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, most már ezt is tudom. Azt megkérdezhetem most éppen milyen irányvonalat követsz? A teljesen csupaszt vagy a rövidre, csinosra formázottat? Valamint azt hogy mi befolyásolja azt hogy éppen melyiket választod, és mennyi ideig tart egy egy időszaka a két variánsnak? Már ha nem vagyok túl indiszkrét!
2014. júl. 6. 00:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismerőseim kozül tizből tiz csupasz. Gönyorű a csupasz nemiszerv eggyaránt fiuknál és lányoknal is.
2014. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!