Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet megváltoztatni a...

Hogy lehet megváltoztatni a festett vörös haj árnyalatát?

Figyelt kérdés

Régóta nem volt már festve a hajam,saját hajszínem világos barna.Most befestettem,de már meg is bántam,mert egyáltalán nem olyan lett az árnyalat,amilyet szerettem volna,ill,még csak nem is hasonlít a festék dobozán látható színhez.Sokkal sötétebb lett,mint amilyet akartam.A kérdésem az lenne,hogy hogyan tudnék vátoztatni rajta,mivel tudnám világosítani.

Most kb ilyen:

[link]

Ilyet szeretnék:

[link]



2014. júl. 9. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:

jó színről miért akarod egy matt, fénytelen vacakra koptatni? o.O


amúgy át lehetne festeni, de pár nap alatt úgyis kopik valamennyit

2014. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, sok festés eredménye borzalmas, de 1-2 hajmosás után akár meg is tetszhet. Persze megértem, hogy kivagy, mert a két hajszín teljesen más, az egyik egy természetellenes szín, a másik azért természetesebb... Kicsit várd, hogy megkopjon, és utána fess rá olyat, amilyet szeretnél (javaslom a L'Oreal Casting Creme Gloss Sötét karamell színét, én azt használom, és olyan a hajam, mint a második linken lévő csajé.) Minél többször fested be a kívánt színnel, annál jobban fog hasonlítani a dobozon lévőre.
2014. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és a kopását elősegítheted valami citromos samponnal, állítólag az "fakítja".
2014. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen,szerencsére nagyon engedi a festéket a hajam.Hétfőn lett befestve,azóta minden nap megmostam és már jóval világosabb,de akkor sem olyan,amilyet szerettem volna.Várok vele még azért,hátha még kopik és utána majd megpróbálok ráfesteni valamit,csak attól félek,hogy még rosszabb lesz. :(

2014. júl. 10. 14:54
 5/7 anonim válasza:
szőkítő! én feketéből lettem rézvörös 2 lépésben!
2014. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
na nekem olyan mint a 2.,feketét leszivattam szőkítővel,attól jó kis narancssárga lettem,aztán vettem palette deluxe mahagóni rézvörös árnyalatot,azonnal be is festettem és nagyon jó lett!
2014. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Én a festett szőke hajamra kentem olyan színt ami a dobozon sötétbarna volt vörös fénnyel. A hajam csak vörös lett, barna nem. Nekem is sokat kopott a festés óta, de nem annyit, hogy rá merjek menni sötét vagy közép barnával. Én napoztatom hajam. A napfény "kiszívja" a színét idővel. Tavaly nyáron sötétbarna hajjal mentem nyaralni, egy héttel később világosbarnával mentem haza. Úgyhogy én a nap erejében bízom :)
2014. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!