Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik kozmetikusnál gyantáztatn...

Akik kozmetikusnál gyantáztatnak, hogyan oldják meg, hogy ne pirosló bőrfelületekkel távozzanak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a szemöldök, vagy bajusz gyantázásra. Piros lesz utána a bőrfelület, plusz nem érheti nap, nem? Intim részt, lábat, hónaljat, kart még ellehet takarni ruhával, de pl a szájat nem.
2014. júl. 10. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemöldökszedésnél én kérek rá korrektort.
2014. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Otthon gyantázok, de sose lesz piros a bőröm tőle, mivel normálisan csinálom, nem a bőrt tépem le vele. Normális kozmetikusnál sem lesz a bőröd piros.
2014. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy normálisan csinálja bepirosodhat a bőröd ha érzékeny, ez nem a kozmetikus hibája. Nekem is piros szokott lenni, nyugtató, hidratáló alapozót rak rá és úgy nem is látszik. Abba megyek haza és abba vagyok aznap aztán este lemosom
2014. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok

Szokta mondani hogy estig hagyjam rajta azért hagyom úgyse látszik, és vékonyan be szoktam kenni vékonyan neogranormonnal az első este. Nem látszik de este szerintem mindegy hogy kicsit fehér-e ha úgyis alszok. Reggelre beszívja és minden oké.

2014. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugtató krémmel kenik így leviszi a pirosságot.
2014. júl. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!