Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! A hamvasszőke festéktől...

SOS! A hamvasszőke festéktől szürkészöld lett a hajam. Van valami módszer, hogy egy kis színe legyen?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valamit elrontottál vagy idő kell a hatásához!
2014. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerűen az én hajamon az a festék ezt a színt eregményezi :-S ráfesteni pedig rögtön nem akarok
2014. júl. 11. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem milyen márkájú festékkel csináltad vagy mi a neve a hajszínnek, amivel festetted? :O

Mert én is hamvasszőkés festékkel festem a hajam, bár az enyémnek a hatás hamvasszőke. :DD És most kicsit megijesztettél :"D

Na írok pár tippet, amit tudok. :D

1. Esetleg citromlével próbáld meg öblögetni (facsart citrom leve + víz), mert a szőke hajra amúgy is használnak citromlevet, hogy szőkítsék a hajat...

2. Gondolom, hogy ilyen hajjal nem mozdulnál ki, de vegyél ilyet --> [link]

Ez a Florillum havasító oldat az egyik legjobb! (saját tapasztalat)

Önts vizet egy 0,5 literes flakonba kb félig és 30-35-40 csepp oldatot! Ettől előfordulhat, hogy lilás lesz a hajad színe, de a következő mosásnál eltűnik belőle a lila szín, ha nem használod már.

3. Mosd meg esetleg még ma (persze ha van rá időd/kedved,stb), holnap is akár 2×! Nem jó, ha a haj mindennap mosva van, pláne ha egy nap többször, de 2-3 napig kibírod és semmi káros hatása nem lesz a hajadnak. :D

4. Vegyél 1-2 árnyalattal sötétebb árnyalatú festéket és fesd át a hajad! :)

5. Főzz tömény kamillateát (sok ideig áztasd) és öntsd a hajara! Esetleg a citromlés öblögetés után is, hogy a hatás még erősebb legyen és még inkább SZŐKÍTSE a hajad.

Ennyi jutott most eszembe, sok sikert. :D :)

2014. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

eddig matrix-al volt a 8as hamvas árnyalatával, az nagyon szép volt,csak most nem volt a színem a kellékesnél, ezért ajánlották az alfaparfot. ugyanaz a szín elvileg, de tök más eredmény :-( :-(

a hamvasítót inkább nem próbálom ki, pont az a baj, hogy túl hamvas ergo szürke, konkrétan mintha ösz lenne :-(

a kamilla jól hangzik, azt kipróbálom, köszi :-)

2014. júl. 11. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Értem már!! :D Én azt hittem, hogy a zöldestől szeretnél megszabadulni, nem a szürkés árnylattól, nem gondoltam, hogy ennyire "hamvas", hogy már ősz. :D :S Ebben az esetben tényleg ne hamvasítsd. :D

Egyébként én írok egy saját tapasztalatot...nekem is festett szőke hajam van, anno ricinusolajat kipróbáltam rá, hogy jobban nőjön, a ricinusolajat pedig tojássárgájával kevertem, de aztán mindig meglepődve láttam, hogy a hamvas színű frissen festett hajamnak másabb az árnyalata, mint eddig. :D Az én hajam színét a tojássárgája is befolyásolta, mert kipróbáltam külön a hajamra, ricinusolaj nélkül és elvette a hajam hamvas színét, épp ezért kezdtem el a hamvasító oldatot használni. :D Úgyhogy esetleg még megérné szerintem, ha tojássárgáját kennél rá, majd lemosnád. Nekem elvette a hamvas színét a hajamnak, annak ellenére, hogy kicsit sem ez volta célom. :D Ráadásul ha nem jön be, vesztenivalód nincs, mert alapból jó a tojáspakolás a hajra. :D :)

2014. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Fodrász,ugyanis fodrászmárkát használtál,ő tudja hogy tudod semlegesíteni.
2014. júl. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Én is jártam így,pedig fodrász csinálta.Azt tanácsolta,hogy újra fessem be.Más fodrásszal újra befestettem.Újra ugyan olyan lett.Más árnyalatot válassz!
2014. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy azt tapasztalom, hogy sokan csak azért mennek fodrásznak, mert más ötletük nincs :S

nagyon NAGYON kevés a JÓ szakember.....

2014. júl. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!