Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon káros a fekete hajfesték?

Nagyon káros a fekete hajfesték?

Figyelt kérdés

Beszeretném festeni a hajam korom feketére, de azt mondták, hogy nagyon káros. Fodrászomat is megkérdeztem. Ő azt mondta, hogy a L'Oréal krémhajfesték az jó és annyira nem káros, de a feketétől elkezdhet hullani a hajam. Unokatesómnak pedig a fekete hajfestéktől jobban nőt a haja, és sokkal fényenyesebb, egészségesebb lett neki. Most akkor mi az igazság? :D

Azoktól kérdezném akik már befestették feketére, hogy nekik mi lett a hajukkal? Télleg elkezdett hullani? Vagy jobban tört? Esetleg jobb lett? Előre is kösznöm mindenkinek :)


2010. jan. 7. 19:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Én Loreal fekete krémhajfestékkel festem a hajam. Azóta nem hullik a hajam, sokkal fényesebb, selymesebb, könnyen fésülhető. Én teljes mértékben elégedett vagyok vele. Szerintem egy próbát megér, hogy Nálad milyen hatása lesz. Mert a válaszokból nem fogod tudni kideríteni.
2010. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 csibefalat ***** válasza:
1évig volt fekete hajam, és nagyon hullott a fekete hajfestéktől... most leszivattam a feketét, és belekezdtem a szőkítésbe. Ahogy észrevettem, már nem hullik annyira a hajam, mint mikor fekete volt.. :)
2010. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

L'oreal-lal festettem lilásfeketére régebben. Rengeteg hajam volt, most kb a fele:P Egészségesnek látszott viszont tőle. Ragyogott, csillogott-villogott, csak kevés volt:P már világosbarna vagyok és nőnek a kis babahajaim, úgyhogy tuti a festéktől hullott.

De nem mindenkinek! Barátnőmnek egyáltalán nem hullik tőle. Én eredetileg világosbarna vagyok, ő meg sötétbarna, lehet számít, hogy mennyi különbség van az eredeti hajszin és a fekete között, de ez csak tipp:D

2011. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
valószínű hogy függ a hajszintől.. nekem sötét barna hajam van kékesfeketére festettem a hajam és nem volt semmi baj tőle, viszont az én hajam ledobja valamiért a hajfestéket ha fodrász csinálja ha én.. (olyan szinten hogy kb egyszere festettem ismerösömmel a hajamat ő színezővel én tartós hajfestékkel, de az én hajamból hamarabb kijött a tartós, mint az övéből a szinező :D - jah és ez volt a vörösszinnél is XD)
2012. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nekem 3-4 hónapja fekete a hajam.amúgy is hullik de igy még jobban latszik de valami miatt nekem jobban nő tőle meg fényesebb is lett a hajam: )
2013. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nekem először hullott tőle a hajam, de annyira tetszett,hogy nem váltottam. Kipróbáltam több féle hajfestéket, ami nekem a legjobban bejött az a Syoss...nem mondom,hogy azóta nem hullik, de közel sem annyit, mint az elején.

Most a hajam rengeteget nőtt, pedig nagyon sokat vasalom és a legtöbb ismerősöm aki feketére váltott neki is nőni kezdett . :)

2014. szept. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!