Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miket ajánlotok? Véleményetek...

Miket ajánlotok? Véleményetek ezekről a termékekről? Megvegyem?

Figyelt kérdés

Megyek majd vásárolni,láttam H&M-ben,hogy volt egy kicsi esernyő,(fekete szinű)2000.-ft-ot megér?szeretem az ilyen kis dolgokat,amik elférnek a táskában,és már azóta is keresem,egy ilyen kis sebtapasznak a dobozát(nekem régebben volt papirban) [link]

-És az ilyen kis köröm,és kéz ápoló-s pici balea-s krém az jó?hidratál?

-melyik a legjobb ajakápoló?

-néztem igazolványtokot,és tudtok valahol Örsnél ajánlani ahol olcsón lehet venni?Néztem,Árkádban,de ott nem nagyon volt,Sugárban is egy Ajándékboltban,de egy kinai boltban 1400.-ért?!

-és egy jó minőségű nedves törlőkendő?



2014. júl. 11. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát túl sok mindenre nem tudok válaszolni de egy nagyon jó ajakápolót ajánlanék ami nekem tökéletesen bevált, a neve: Labello Med Protectionn. Piros,száraz,kicserepesedett volt a szám sokáig mielőtt nem használtam,és nem is nagyon bíztam eleinte ilyen ajakápolókban, de örülök hogy erre rátaláltam :)
2014. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,és hol tudom ezt megvenni?:) Dm,rossman-ban szerintem ilyen nincs :/
2014. júl. 11. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát tény hogy elég nehezen lehet kapni, de én találtam a tescoban is :) , az egyik barátnőm pedig a müllerekben veszi illetve rendel.Más helyről jelenleg nemtudok.
2014. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem a H&Mes esernyő azért kicsit túlzás 2000. Hidd ugyan azt tudja az is mint amit a kínaiban megkapsz 500ftért.

A Balea köröm-és kézápolót csak ajánlani tudom,én is használom.

Ajakápolót is baleásat használok,azok is nagyon jók

Nedves törlő kendőben is balea a favoritom:))

Nem tehetek róla,IMÁDOM A BALEÁT!:D

2014. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

csokismuffin:**

és azt hol tudom megvenni valahol a közelben?patikában esetleg?vagy dm/rossman holnap megyek és akkor kérdezősködök..:)

2014. júl. 13. 17:53
 6/7 anonim válasza:
Most melyikre gondolsz pontosan?:))
2014. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Budapest Örs körül?vagy Gödöllő fele?
2014. júl. 14. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!