Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi jó a pattanásokra?

Mi jó a pattanásokra?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és tele van az arcom vele próbáltam szappanokat sok ilyen sz@rt az aknesoltol kezdve meg házi cuccokat de semmi nem vált be

2014. júl. 11. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem sem segített semmi sem ebben a korban sajnos :/

De nekem a napi többszöri hideg vizes arcmosástól,arc tisztítástól sokat javult a helyzet. Ezt ajánlom neked is, nem hiszem hogy a sok bolti krém,radír (stb.)100%osan használna ilyen korban,inkább árt.Szép napot!

2014. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kevesebb zsírt/olajat vigyél be a szervezetbe,ne nyomkodd!

Esetleg bőrgyógyászhoz is elmehetsz

2014. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Naturland-nak van egy olyan terméke, hogy Spiritus Salicylatus, patikákban kapható.

Ez egy szalicilsavas bőrhámlasztó, a pórusokat kipucolja és összehúzza. Baromira csíp, de tényleg jó. Semmit nem veszítesz vele, ha kipróbálod, mert csak 500 Ft körül van és össz-vissz 3 összetevője van, így nem mérgezed az arcodat felesleges összetevőkkel.

De ami fontosabb, ne egyél szemetet (Meki, Burger, félkész cuccok, chips), ne igyál cukros üdítőket meg energiaitalokat, hanem vizet, de abból sokat, 2 és fél, 3 litert naponta. Ha szereted a citrom ízét, facsarj bele egy citromot egy másfél literes üvegbe, öntsd fel vízzel és ezt idd, ez méregtelenít és lúgosítja a szervezetet.

A bőrt elsősorban belülről kell ápolni, a küldő ápolás csak másodlagos. Ha sok szemetet eszel-iszol, akkor kenhetsz bármit az arcodra, semmit nem fog érni.


24L

2014. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lsurya10 válasza:

Ez a bőröd típusától is függ. De a lényeg a rendszeres tisztítás persze nem agyba főbe:D figyelj a táplálkozásodra is (kulcsfontosságú lehet). Meg ne nyomkodd!!!! És a kezünkön sok baktérium van amitől több is keletkezhet.

A párnád huzatát nem árt gyakrabban cserélni:) és a bőrradírt se minden nap használd mert nem tud új hámréteg keletkezni.

Ha nagyon problémás a bőröd használhatsz durvább szemcsék bőrradírt is. De azt se minden nap. Tonikot a dm -ben is találsz:). Krémmek használj Sudocrem-et. <--Dm 2000 ft körül mozog. Vagy esetleg teafaolaj. A Sudocrem orientált kipirosodott ekcémás aknés gyulladt bőrre használható és nagyon jó a pattikra tesómról tudom neki nagyon problémás a bőre. Remélem tudtam segíteni:) 14/L

2014. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alverde termékek. A dm-ben a pénztárhoz közel lévő,forgatható polcocskán találsz egy olyan terméket,hogy alverde clear iszapos arclemosó.Én lány vagyok,de a pasimnak is ezt ajándékoztam és neki jobban bevált,mint nekem.Nekem eléggé hámlot tőle a bőröm. Egyszer kipróbálhatod.Nagyon kicsi és kevés van benne,így nem kell attól tartanod,ha nem válik be,hogy pénzt pocsékoltál.
2014. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2014. júl. 13. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!