Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hogy tanultátok...

Lányok, ti hogy tanultátok meg használni a szemhéjtust?

Figyelt kérdés

a szemceruzával nincs gondom, azzal szépen meg tudom csinálni a szemeimet

vettem viszont tust, mert macskaszemet szeretnék, de sosem sikerül és mindig elrontom :/

15L



2014. júl. 12. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
A tussal sajnos sokat kell gyakorolni, máshogy nem tudod megtanulni.
2014. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan tust használok ami toll forma.. én nem vacakolok azzal az ecsetes izékkel. Azzal lehetetlen gyorsan szépen kifesteni magad.
2014. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugalom!Gyakorlás és alátámasztott kéz kérdése,hogy picit se remegjen meg.
2014. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tényleg gyakorolni kell

esetleg kereshetsz youtube-on videót hogy hogy is kell pontosan csinálni, hátha az is segít

2014. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell!És menni fog.
2014. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Eleinte borzasztóan ment, de sok gyakorlással sikerült megtanulnom. Interneten néztem videókat is, szerintem az is segített megtanulni. :-)
2014. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyakorlással és jó ecsettel. De én azóta rájöttem, hogy a sötétbarna/fekete matt szemhéjpúder sokkal természetesebb hatású, gyorsabb és egyszerűbb is.

A tusvonal szerintem kevés embernek áll igazán jól.

2014. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. júl. 12. 16:06
 9/9 anonim ***** válasza:

A folyékonnyal csak szerencsétlenkedtem, utcára se mertem kimenni vele, de amióta Manhattan-es zselés tuson van szintén Manhattan-es ecsettel, azóta pikk-pakk készenvagyok egy tökéletes tusvonallal.

15/L

2014. júl. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!