Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni narancsbőr...

Mit lehet tenni narancsbőr ellen? Comb, fenék. És nem elég a narancsbőr, még a fenekem még pattanásos is. Kenjem valamivel? Arra gondoltam, mivel ülő munkát végzek, talán a sok üléstől. De borzasztóan idegesít. Mit tehetnék ezek ellen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
sport, diéta , sok folyadék. szerintem ezek a leghatásosabbak.
2010. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

az elsőhöz annyit fűznék hozzá, hogy a siéta ne a koplalást jeletse, hanem a kevés só és kevés cukor bevitelt, mondj le a mekis kajákról, a chips-ről, kóláról, ilyenek.

és sok friss gyömülcs+zöldség

Egyébként a narancsbőrbe genetikai adottságok is beleszólnak, szóval van amin nem lehet 100%ban változtatni.

A sok víz és a mozgás meg tényleg nagyon fontos.

Ezeket esetleg alkalmazd együtt narancsbőr elleni bio-krémmel...

2010. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem is voltak pattanások a hátsómon, de elmult magától. Igaz áttértem a normál bugyira a tanga helyett. Mert szerintem az lehetett a probléma.
2010. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Viselj normal bugyit ne tangat.Ezenkivul sok viz,semmi so es cukor.Hideg-meleg valtott zuhany.
2010. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezekhez még hozzátenném, a használt kvzaccot. tusolás közben jo alaposan kend be a kérdéses területet, de ne tul durván, mert fájni fog. Nekem csodákat tett. egy hétig minden nap használtam, és teljesen elmult. azota nem volt szükség rá , h. használjam, de a rengeteg viz fogyásztás elengedhetetlen!
2010. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a kávézacc komoly???
2010. jan. 8. 15:02
 7/9 anonim ***** válasza:
probáld ki nyugodtan, veszteni nem vesztesz vele semmit! nekem bejött!:)
2010. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem meg pont a tanga segített ezen a normál bugyi helyett még évekkel ezelött azótra is a tanga mellett vagyok:)
2010. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a narancsbőr engem is izgat. nekem is comb, fenék. Mit tegyek/ünk?
2010. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!