Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a ráncos homlokom...

Mit tegyek a ráncos homlokom ellen?

Figyelt kérdés

Állandóan emelgetem a szemöldököm, és emiatt a homlokomon 2 párhuzamos ráncvonal alakult ki.

Már annyira mély hogy mimika ellenére is látszik.

Kezdek leszokni erről, de mit javasoltok???

Annyira zavar.. :(((

csúnya...

21/L


2010. jan. 8. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem erre már a krémek nem sokat érnek, ne is költs rájuk. Arcmasszázs használhat de ha már mély a ránc és a bőrt "módosította" akkor az se ér neki semmit.

Nem vagyok az ilyen beavatkozások híve de azt hiszem itt már csak az segít. Menj el egy ilyen szalonba vagy orvoshoz és lehet kérni többféle kezelést. Nem botoxra gondolok hanem már van 4-5000 forinttól is mindenféle kezelés. Hirtelen nem jut eszembe a hivatalos nevük, de van olyan is amikor nem káros anyagot használnak hanem teljességgel ártalmatlan dolgot és azzal töltik fel a ráncot ami így több hónapig kisimul. Pár hónap múlva újra kell csináltatni, de nem fáj egyáltalán és meg sem látszik.

Ezekről érdeklődhetnél, van sok olcsó és természetes eljárás is nem fognak átszabni ;D

2010. jan. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem növessz, frufrut.

Nem viccből, de gondolj bele -az elfedné a ráncokat.

2010. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Márpedig vannak erős ránctalanító krémek,amelyek igenis enyhíthetik ezeket a ráncokat,nézz utánuk (nekem a L'Oreal termékek elég szépen beváltak)
2010. jan. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van, engem is baromira idegesít, és még csak 18/F vagyok!
2022. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!