Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kerek arcú lányoknak milyen...

A kerek arcú lányoknak milyen hajstílus áll jól?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szreintem nézd meg az ismert emberek közül akik kerek arcúak, hogy melyikük arcberendezése hasonlít a tiédhez legjobban. Pl. szemöldök, szemek közel vagy inkább távol állnak egymástól, száj és áll mérete stb. Általában a sztárok frizurájár stylistok alakítják, tehát valószínűleg jó. Kerek arcú sztárok pl. Ördög Nóri, Miley Cyrus, Lindsay Lohan, Lola.
2010. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

az asszimetrikus és nem kerek dolgok.

például: oldalt elválaszott haj, NEM kerek ívre, hanem kicsit szögletesen, csúcsosan szedett szemöldök, NEM ovális, hanem szögletes ("okostojás") szemüveg.


nekem is kerek fejem van, elég nehéz, mert nekem ráadásul kicsit közelebb és mélyebben is ülnek a szemeim. viszont pont ezért jó, hogy szemüveges vagyok, mert korrigál :)


Drew Barrymore is tagja a kerekfejű társaságnak, őt megnézheted, hogyan sminkel. Liptai Claudiát néha nagyon jól sminkelik a reggeli műsorban.


viszont egy dolog biztos nem áll jól: az úszósapka ==:I

2010. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ja, bocsánat, én általában beszéltem a fejről, nemcsak a hajról :)


egyébként a fodrászom szerint 2 alapfrizura: az oldalt elválasztott bubi, és az, amit régen szőke nő frizuraként hívtak (lépcsőzetesen vágva), de szintén oldalt elválasztva.

2010. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mindenképpen a vasalt haj mert az nyújtja az arcot
2010. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp a vasalt haj?

Hát, nekem göndör hajam van, és kerek arcom, és a világért nem egyenesíteném ki, mert az annyira tömeg, hogy csak na. A szép, természetes göndör haj szerintem jobban néz ki.

2010. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem kerek arcom van.és hosszú sötétbarna enyhén hullámos hajam.kb 1éve vágattam frufrut de az nem álltjól szóval lenövesztettem.inkább elől púposítsd fel és csatold el.valahogy igy: articles.imgsrv.divat.hu/.../7935454956.jpg

miley-and-hannah.hupont.hu/.../miley-cyrus.jpg

2010. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kerek arcúaknak a frufru kilőve.
2010. jan. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kerek az arcom, és már próbáltam a szemöldök alá érő,egyenes, na meg az oldalfrufrut is. Mindkettő nagyon jól állt:D


Amúgy nekem lépcsőzetesen van most vágva, oldalt elválasztva. Kicsit olyan borzosan hordom, mert ha lenyalom, vagy kivasalom, akkor csak jobban látszik, hogy kerek az arcom...

2010. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"KEREK ARC


Viszonylag ritka arcforma, melyet a húsos orcák tesznek jellegzetessé. A túlzott teltség csökkentését szolgálja az arcból kifésült haj, a copf illetve a fej búbjára eső hangsúly. Nagyon jól áll a típusnak az oldalrafésült laza, hosszú frufru. A hosszabb, vállig érő haj szintén nyújtja az arcot. Rövid haj esetén is inkább a hátrafésült frizurák állnak jól, a többi kiemeli a kerekséget. Nem előnyös a fejtetőt leszorító hajpánt illetve az sem, ha a haj volumene a fülek vonalába esik. Kerek arcú sztárok: Kirsten Dunst, Cameron Diaz, Fergie."


Szintén Kerek Arcú Tag vagyok ,nekem hullámos(szinte már göndör!) mellig érő hajam van,volt szemöldökig érő egyenes frufrum..borzasztó..NE IS GONDOLJ RÁ!

Most enyhe oldal frufrum van,szóval nemlapu a homlokomra ,annál hosszab.Vagy ezt válasszad,vagy középen elválasztottat,vagy csatold el 2pufi módra",vagy oldalt.


[link]


(a link minden arctípusra ad tanácsokat,képeket mutat,és hírességeket az adott arcformával,hasznos!)

2011. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 martinscitec válasza:
sziasztok nemtudom milyen haj állna jol mert kerek a fejem
2014. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!