Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az allergia miatt hullik a...

Az allergia miatt hullik a hajam a Joanna hajszínezőtől?

Figyelt kérdés
És ha attól hullott, akkor a Palette Color Shampoo-tól fog hullani?

2014. júl. 14. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A Joanna nem tartalmaz oxit, csak kívülről borítja be a hajat, nem nyúl bele a szerkezetébe. És semmi káros nincs benne. Én nem tudnám összehozni a hajhullást a Joannával. A Palette pedig már festék, van benne oxi, roncsolja a haj szerkezetét. Tartós színező hivatalosan, gyakorlatilag inkább festék. Attól már inkább lehet hajhullásod.
2014. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, eddig kétszer színeztem a Joannával, először körülbelül a hajam fele kihullott, és mire mostanra (egy év elteltével) visszanőtt, addigra most újra beszíneztem és most megint hullik. Esetleg gondoltam még arra, hogy van valami éves hajhullás, és lehet, hogy egybeesett a színezéssel.
2014. júl. 14. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Allergiatesztet végeztél vele? Nem volt semmi pirosodás a karodon tőle (vagy ahová kented)? Ezt minden festékkel/színezővel el kell végezni. Ha gondolod vegyél egy palettét is, de az allergiatesztet (azon is) végezd el!
2014. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!