Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig nagyon száraz volt a...

Cintikeke kérdése:

Eddig nagyon száraz volt a hajam az elmult 2. hétben pedig nagyon hamar zsirosodik megmosom es a 3. napon már tiszta zsir. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

ha még elég fiatal, akkor a hormonok miatt is lehet

2014. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

13/L

Ès az mit jelent hogy a hormonok miatt?

2014. júl. 15. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg a hormonok miatt van...sajnos. Én most kezdem kinőni ezt, eddig naponta vagy kétnaponta kellett hajat mosnom, most kibírja nagyjából 3 napig, de nem mindig. Bírd ki! :)
2014. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na én ugyan ebben a cipőben járok.. vasárnap szoktam hajat mosni és szerda az még elmegy de csütörtök is egy szódavìzzel de már aznap ki kell mosnom mert tiszta zsír nagyon nem szeretek hajat mosni de csak azért mert hosszú hajam van. Mindig azt mondják vagjam le mondom nem.
2014. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!