Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak, ha vagattam...

Mit csinaljak, ha vagattam fufrut (teljeset), de megbantam?

Figyelt kérdés
Nemrég vagattam fufrut,ami lelóg a szemöldökömig,de megbántam,nem tetszik.mit csinállhatnek vele? Arra gondoltam megvárom míg picit lenő és utana féloldalasra fésulom.vagy az nagyon gaz?kerlek segitsetek!
2014. júl. 15. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Haha.Üdv a klubban. Tavaly nyáron vágattam frufrut.Egyeneset.Tökjóvolt de meguntam és kb.októberben elkezdtem növeszteni. Megnőtt júniusra a szám alá...Ezek után elmentem fodrászhoz akinek mondtam,olyan hajat vág ami illik az arcformámhoz,gondoltam oké.Megkérdezte benne lennék tépett hosszú oldaltfurfruban mondom persze.Erre megfogta azt a frufrut aminek a novesztésével kínlódtam hónapokig és levágta a szemöldököm felé érőre ,aztán megtépte ugyhogy kb 1 cm frufrum is volt. Most elkezdtem növeszteni mert nem erről volt szó.Szóval most ér a szemem kozepéig és újra szenvedhetek vele.Nemtudsz mit csinálni oldalra csatolod hajpántolod hajlakkozod ennyi megoldás van. esetleg befonod. Bar nekem gyorsan nő a hajam fe nagyon idegesít már ez a rohadt frufru.Sohatöbbet nemvágatok. Ugyhogx türelem!!:)
2014. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat :) UUuu sajnallak! En levagattam,tetszett egy kez napig aztan idegesitett.Rondanak talaltam magam benne,mert valahogy ugy "osszenyomta"az arcom. Most hullamcsattozom meg hajrafozom.Oszt varom a csodat h lenojon.
2014. júl. 17. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!