Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan olcsó, tartósabb...

Van olyan olcsó, tartósabb szőrtelenítési módszer (NEM a borotva), ahol nem kell megvárni az 5 cm hosszúságot?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Semminél nem kell megvárni, hogy 5 centisre megnőjön a szőr. A gyantánál is csak fél centisnek kell lennie.

Ha beruházol egy epilátorra, annál nem kell megvárni, hogy a szőr megnőjön, de egy jó epilátor 9-10 ezernél kezdődik.

Vagy tudsz otthon magadnak cukorgyantát csinálni, ha van hozzá türelmed, az kiszedi a 2-3 milis szőröket is.

2014. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 cm hosszúságot semminél nem kell megvárni, nem is nő meg akkorára a szőr. Én epilálni szoktam egyébként, nekem az a legpraktikusabb.
2014. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Átlagos meleggyanta az 5 mm, cukorgyanta 3 mm szőrt már kiszedi. Epilátor a legjobb, az a fél mm szőrt is kiszedi. Ebből csak normális Braunt érdemes venni.
2014. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Cukorgyantát már készítettem,de nem vált be nálam. 1-2 kósza szőrt leszedett és ennyi.


Epilátor? Hmmm... van itthon. Akkor próbálkozok azzal.

2014. júl. 16. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!