Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Hogyan növesszem...

Segítség! Hogyan növesszem meg a hajam gyorsan?

Figyelt kérdés
Voltam fordrásznál, de nagyon rövidre, állig vágta le. Mit egyek, igyak, szedjek vagy kenjek rá, hogy gyorsan nőjjön? Valami csodaszer, tipp, praktika, házipraktika, ötlet, tapasztalat??? Póthaj kizárva. Segítsetek, kérlek, megállás nélkül sírok.
2010. jan. 8. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Hűha hát elsősorban én a te helyedben nullással végigmentem volna a fodrászod fején.


Amit tehetsz csak is annyi, hogy sok sok vitamint eszel. Szedj minden reggel C vitamint + mellé gyümölcsöt reggelizz (banán, narancs, mandarin, kiwi, alma stb). Emellet szedhetsz Revalid, Biovanne vagy Das Gesunde kapszulát. Mind kapható a Dm-ben. Mást nem igazán tehetsz.

2010. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Szia.

Ahogy az előző válaszoló már leírta egyél sok C-vitamint és használj Bánfi sampont+Bánfi hajszeszt,azt nagyon sokan ajánlják. :) DM-ben lehet venni.


14/L

2010. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Együttérzek veled, mert én is jártam már így. Az átmeneti állapotot úgy oldottam meg, hogy hajráfot, csatokat használtam bármit ami kicsit elvonja a figyelmet arról, hogy rövid lett, vagy kicsit be is hullámosíthatod. Növesztésre tényleg jó a Bánfi hajszesz, vagy a Vitanol-c, de fontos, hogy belsőleg is vigyél be vitamint. Kitartás, gyorsan vissza fog nőni.
2010. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Édesek vagytok. :( Lehet, hogy megérte vonla 0-assal lenyírni a fodrász fejét. Megérdemelte volna. De még szólni se mertem, csak néztem és néztem, majd a végén meghökkentem, megköszöntem, kisétáltam, aztán itthon üvöltve csapkodtam mindent, összevesztem mindenkivel és hánykolódram ágyról ágyra... minden tükröt eltakatram. :'( Mostmár megnyugodtam igaz, de még mindig rossz. Van egy régi levágott hajtincsem, próbáltam összevasalni vele a hajam, de nem sikerült. :/ Mindegy. Megfogadom a tanácsaitokat. (:
2010. jan. 8. 21:09
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Vitanol C használt :) De ezenkívül a bánfi is nagyon jó meg a szépségvitaminok(haj,bőr,köröm).

Tényleg nagyon fontos a sok-sok gyümi, mert sok benne a vitamin. Egyél sok répát. :)

2010. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi! És kb. mennyi a várható növés, ha júniustól decemberig kb. 20 cm-es hajam nőtt?
2010. jan. 9. 10:56
 7/14 Bogiiika55 válasza:

Én is hasonló helyzetbe vagyok.:"( Nekem is egy fodrász el rontotta a hajam... Nőt már azóta, de nem sokat. Szerintem türelmesen kell várni, hogy megnőjön. Persze ápolni kell.

És köszönöm,hogy leírtátok,hogy Bánfi sampon használ,mert én is ki akarom próbálni;) És nagyon sajnállak egy cipőbe járunk :S

2011. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hello! Én is a Bánfi sampont és hajszeszt ajánlom! 1 éve 2 centisre vágattam le a hajamat hátul és tetszett is, de szalagavatóra szép hosszú hajat szeretnék. Most egy év után úgy, hogy vágattam néha vissza és most 19 centi :) Szóval támogatom a Bánfi sampont! Most fogom augusztusban elkezdeni a 2. kúrámat, hogy szép hosszú hajam legyen novemberre. :) Sok sikert mindenkinek a hajnövesztéssel!
2011. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Ricinusolaj.:)

énis várom hogy nöljön a hajam, nekem vállig ér, de a fodrász tépettre vágta de én nem olyanra kértem:|||

Sok szerencsét!:)

2011. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szia! en is ilyen problemaval szenvedek, bar nekem nem olyan rovid, vallig er vagy lejebb, de hosszabbat szeretnek. nekem a ricinusolajat ajanlottak. amit a gyogyszertarban lehet kapni. sokan hasznaljak. es egy honap alatt 10 cm nohet a hajad. remelem tudtam segiteni:)
2012. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!