Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ráncok eltűntetése természetes...

Ráncok eltűntetése természetes módszerrel lehetséges?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A válasz röviden: sajnos nem lehetséges. Meglévő kis mimikai ráncokat ki lehet még valamennyire simítani, de mélyebb, rögzült ráncokat már csak valamilyen kozmetikai eljárással lehet. Megelőzéssel viszont rengeteget lehet tenni a ráncok ellen, a legfontosabb ilyen esetben az életmód. Közhely, de nagyon fontos a sok víz ivása (lehetőleg nem műanyag palackos), illetve a friss gyümölcs, zöldség fogyasztása, lehetőleg minden étkezéshez, de önálló étkezésekre is. A legjobb persze a nyerskoszt, vagy a vegán étrend lenne. Belsőleg fogyasztva az őszibarack, a gránátalma leve belülről tölti fel a bőrt antioxidáns elemekkel. A másik kulcskérdés a pihenés, habár a stresszmentes életmódot nem mindenki engedheti meg magának, akkor is érdemes figyelni rá, hogy legkésőbb 10 órakor lefeküdjünk aludni, mert a regeneráció ilyenkor kezdődik szervezetünkben. Arcbőr ránctalanítására ajánlják még a mézet és a natúr, hidegen sajtolt argánolajat, a mézet pakolásként, az argánolajat "éjszakai krémként" szoktam használni. De jók még a tapasztalataim a shea vajjal is, krémként arcra kenve. Illetve, az alábbi receptet neten találtam, és a már fent említett összetevők kombinálásával jó eredményt kaptam: egy gránátalma levét kinyomtam, hozzákevertem 2 tk. mézet, és ezzel a tonikkal vattára téve áttöröltem az arcom, nyakam és dekoltázsom minden este, 30 percig rajta hagytam, majd lemostam. Úgy vettem észre, hogy jót tett a bőrömnek.
2014. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem,simítani lehet,de utána újra elmélyül.
2014. júl. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!