Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok valami tuti módszert...

Dorina728 kérdése:

Tudnátok valami tuti módszert arra hogy hogyan nőjjön gyorsabban a hajam? (nem póthajra vagy ilyenekre gondolok hanem valami csoda "krémre" xdd)

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
ricinus olaj nekem bevált :)
2014. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha lejjebb görgetsz, ott vannak a vélemények.

2014. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ricinus olajra sokan esküsznek , bár én még nem próbáltam azonban gondolkozok rajta :)
2014. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket.:) mostmár mindenképp ki fogom próbálni.:)
2014. júl. 17. 11:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy kicsit utána néztem és arról is olvastam h a ricinus olajtól kinőnek a babahajak,hosszabbak lesznek stb. Ez igaz?:o mert azt viszont nem szeretném hogyha még több babahajam lenne.:/
2014. júl. 17. 11:53
 6/6 anonim ***** válasza:
hát.. nekem is csak a babahajam kezdett nőni tőle.. úgyhogy inkább ápoltam, és vártam, hogy nőjjön. Rendesen megmostam, balzsam, (heti egyszer hajvég ápoló, pakolás stb.) és szépen elkezdett nőni. Mellig érő hajamat pár hónapja levágattam fül alá, de már ismét vállamig ér. Csak most szép egészséges.
2014. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!