Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan akadályozhatnám meg az...

Hogyan akadályozhatnám meg az arcbőröm zsírosodását (főleg alvás közben)?

Figyelt kérdés
Szörnyű érzés úgy felébredni reggel, hogy tisztára zsírtenger az arcom, és ha kialudtam magam, ha nem, akkor is felkelek és megmosom arctisztítóval. Egyébként is utálom az arcomat, hiába használok ilyen-olyan tisztítót, arcradírt, tonikot, pakolást stb. egyik se használ olyan egetrengetően, mert mindig tele van mitesszerrel az orrom, a körülötte lévő területek, a homlokom és az állam is, ráadásul a pofimon és szintén a homlokom és az állam szép számmal rendelkezik pattanással. Valami igazán hatásos krémet, vagy valamit tudnátok ajánlani?

2014. júl. 17. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az bőrt elsősorban belülről kell ápolni. Ha zsíros a bőröd, valószínűleg sok zsíros/olajos kaját, csokit, chipset eszel és/vagy nagyon kevés vizet iszol.

A gyorskajákat felejtsd el, a cukros üdítőket is, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt és főleg igyál sok VIZET.

Ha egészségtelen élelmiszernek csúfolt szemeteket eszel, kenhetsz akármit az arcodra, semmit nem fog érni.

Fölösleges minden vackot az arcodra kenni, mert azok az izék szárítanak, vagyis csak hirtelen utánzsírosodásra kényszerítik a bőröd. Elég egy arclemosó meg egy könnyű állagú hidratálókrém.

2014. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én egészségesen élek mégsem segít a bőrömön semmit

arclemosó helyett próbáld meg a teafaolajos szappant, olcsóbb is, gazdaságosabb

a Rossmannban most akciósan lehet kapni aloe vera gélt, nagyon könnyű az állaga és ápolja is a bőrt, segít regenerálni

2014. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

nekem eddig amik a legjobban használtak az a clean&clear ZÖLD színű tonikja. mattító hatása van :DD az ára ilyen 600-900 ft között volt talán MEGÉRI

most a kék színűt használom ami miteszerekre jó de az nem használ szóval szerintem ne próbáld


ezen kívül az avonból rendeltem egy krémet: Solutions

ez szintén mattító krém kék színű dobozkában és van nappali és éjjeli verziója, de a nappali jobb.

2014. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éjjel tisztul a bőr,ezért nagyon zsíros.Használj agyagos maszkot heti 2-3 alkalommal.
2014. júl. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!