Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszúkás archoz melyik haj...

Hosszúkás archoz melyik haj stílus illik?

Figyelt kérdés

Engem is megbabonázott a hosszú haj őrület, és minden álmom, hogy derékig érő hajam legyen. Csak egy baj van, szembesülnöm kellett a ténnyel, hogy állítólag(!) hosszítja az arcom a hosszú haj. Ez egy kis szívfájdalmat okozott nekem, de ott van egy másik variáció ami szintén megbabonázott, az pedig nem más mint a hosszabb bubi frizura.


Elképzelésem a hosszú 'hajamról':

[link]


[link]


Elképzelésem a rövid 'hajamról':

[link]


[link]


A kérdésem pedig az lenne, hogy melyik haj stílus lenne számomra előnyösebb. Inkább a hosszabbhoz húz a szívem.. de az hosszítaná az arcom? Előre is köszönöm válaszotokat.



2014. júl. 17. 17:04
 1/5 anonim válasza:
Hát alapból hosszitott az arcod? És ha igen mennyire?
2014. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem olyan vészesen.. kicsit nagyobb homlok, kicsit nagyobb áll.
2014. júl. 17. 17:22
 3/5 anonim válasza:
Akkor szerintem a hosszú haj az jó, oldalt válaszd el és a homlok úgy nem is tűnik nagynak :) Amit első képnek linkeltél szerintem az jó :)
2014. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát nem kell aggódnom, hogy nyújtaná az arcom? És az sem lenne probléma ha kivasalva is hordanám?
2014. júl. 17. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hosszú haj jobb lenne. A homlokot el lehet takartatni egy frufruval, ami lehet teljes vagy féloldalas. Az állad sem okoz gondot mert, ha elöl az arcod körül szépen folyamatosan hosszabbodó tincseket hagysz míg eléri a hajad teljes hosszát akkor az szépen keretezi az arcodat és nem fog feltűnni az állad. Remélem tudtam segíteni, úgyhogy nyugodtan lehet a hosszú.
2014. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!