Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Több féle dauer létezik?...

Több féle dauer létezik? Hogyan működik?

Figyelt kérdés
Szeretnék tartós nagy, loknis, hullámokat az enyhén hullámos, egyenes hajamba. Eddig csak nagyon bongyor dauert láttam, nem tudom, hogy lehet-e több fajtát vagy, hogy egyáltalán hogyan működik. Úgy tudom, hogy a rendes dauer "örökre szól", meg kell várni, amíg lenő a haj. Viszont hallottam valami olyasmit, ami kb.3 hónap után "kimegy" a hajból és akkor újra kell csinálni. Ilyen létezik és ha igen, akkor ez mi?:) Nem szeretném, hogy esetleg meggondolnám magam és vagy valami, így viszont, ha nem csináltatnám meg újra akkor egyből a régi lenne. Lehet nagy hullámokat is? Hogyan csinálják?
2014. júl. 17. 22:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Inkább egyenes mint enyhén hullámos (:
2014. júl. 17. 22:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ami örökre szól... egy idő után lenő, vagy kimegy a hajból. Nekem is egyenes hosszú hajam volt amikor csináltattam, nagy loknisat szerettem volna, de olyant nem tudtak. Viszont a sok hajam hamar le is húzta a csigákat és csak kócos lettem tőle. Nem jött be végül, még a hajamat is tönkre tette.
2014. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!